Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Meddig fognak tartani az...

Meddig fognak tartani az erősebb elvonási tünetek?

Figyelt kérdés
Nem akarok teljesen leszokni, hanem csak a napi szintű dohányzásról visszaszokni arra, hogy ha hétvégente bulizok, akkor élvezeti cikként elszívni párat mint egy bonbont. Viszont hogy ez menjen, 2 hétig nem szíívok egyet sem. Eddig sem szívtam olyan sokat, nyáron kezdtem és mostanáig partydohányosból olyan lettem, hogy napi 1-5 szálat szívok. Ma van,a,2. mentes nap, tegnap még nem éreztem semmit, de ma egész nap fáj a fejem. Hány napig tart az erős vágy, fejfájás, mikor kezd el ez csökkenni?
2014. febr. 23. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva jobb lesz:)
2014. febr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dontottem h teljesen leszokok rola
2014. febr. 23. 17:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt mondjàk,aki tènyleg igazi dohànyos volt hosszú idön àt,és leszokik,annak szinte sosem múlik el.

Nàlad ez mèg nem lehet,mert nem szovtàl sokat.Ha kèt hètig kibírod,akkor nem lesz gond.De az ha "csak buliba" gyujtassz rà,nem jó,mert elöbb utobb visszaveszed a hètköznapokra is.

2014. febr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aki egyszer rá tudott szkoni az nem tud kocadohányos lenni. Ez csak annak megy aki nem szokik rá. Ez alkati dolog. Én lassan 6 éve szoktam le a csökkentés nálam nem ment. én vagy cigizek vagy nem, ha már elszivtam egyet elszibvtam még egyet meg még egyet igy máris 5-6 szálnál tartottam. Viszont ha egyet sem akkor egyet sem. A legtöbb ember igy működik. Egyébként nekem nem volt semmi ilyen tünetem, lehet neked sem ettöl van anme front vagy bármi. Én nem voltam nikotin függő "csak" megszokás függő.
2014. febr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!