Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha elkezdek cigizni, jobban...

Ha elkezdek cigizni, jobban fogom bírni a fizikai munkát?

Figyelt kérdés

Ilyet ír az egyik válaszoló, hogy "a faterom 20 éve dohányzik, és jobban bírja a fizikai munkát mint én!"


Ugye ez csak vicc?


A végén még kiderül, hogy a cigi gyógyítja a leukémiát!



2014. febr. 26. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
A leukémiával inkább ne viccelj. Az lehet hogy az örege cigizik, és jobban bírja a melót mint ő, mert a faterja nem a számítógép elött ülve nőtt fel. De nem a cigi miatt bírja jobban.
2014. febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. A dohányosok fantasztikus "érveket" tudnak felhozni saját maguk nyugtatására és mások meggyőzésére, hogy miért nem hagyják abba. Tudod, az olyanok, mint "Józsi bá' kiskora óta szívta és 120 éves korában halt meg" és társai. Na ez is egy közülük.
2014. febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Ez is csak egy ostoba kifogás arra, hogy nincs elég kitartásuk és öburalmuk leszokni róla. Az én apám már vagy 15 éve mondogatja, hogy le tudna szokni, csak minek. Na persze. A fizikai munkát pont hogy nem bírja jobban a sok köhögéstől, fájó lábaitól, ami a cigi miatt van. A keringési rendszere nem az igazi, nincs már messze az érszűkülettől. 40 éve dohányzik.
2014. febr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
18%
Kire így hat kire úgy. Nem egyformák az emberek. Aki úgy érzi hogy jót tesz neki a bagó az tegye aki nem az nem. Én szeretek bagózni. 21 éve teszem. És nem érdekel a"reklámduma"hogy így káros meg úgy. Nekem jó. Én szeretem.
2014. febr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindentől (fizikai állapot immunrendszer örökölt gének) függ hogy ki mint bír.
2014. febr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
18%

Azt konkrétan kijelenteni, hogy a cigitöl az ember nehezebben bírja a munkát...butaság.


Kire így hat kire úgy.

2014. febr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az én faterom 40 éve dohányzott mikor leszokott, de tény, hogy előtte is jobban bírta a fizikai munkát mint én, (én egyáltalán nem bírom)....
2014. febr. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
az en Apam napi 2 doboz cigitol tudorakban halt meg
2014. febr. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindenkit csak önmagával lehet összehasonlítani. Mit bírna cigivel, és mit nélküle. Viszont tiszta sor, hogy a cigi milyen hatással van a szervezetre, pláne mint rizikófaktor.

Tuti, hogy a tüdőre károsan hat, így hosszútávon kevesebb oxigén jut a szervezetbe. A bagós énem sokkal hamarabb kifulladna egy "párhuzamos dimenzióban", mint a nem bagózó változatom ugyanabban a korban ugyanolyan körülmények között.

Gyengíti az immunrendszert is, így több betegség valószínűsíthető.

2015. nov. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!