Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek érdemes elektormos...

Szerintetek érdemes elektormos cigit kérni születésnapomra?

Figyelt kérdés
16 éves leszek májusban, és elég sok haverom cigarettázik, én nem, nem is akarok, osztályomban is 30 főböl 14 cigizik,. Én nem akarok rá szokni, ezért gondoltam jó ötletnek h azt kérek, mert nem káros, és előtte nem szoktam rá a cigire, nemkell nikotin a szervezetemnek ! Mit gondoltok ?

2014. febr. 26. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Annak meg mi értelme van? :D
2014. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én e cigis vagyok, székesfehérváron már összejöveteleket is tartunk egy helyi kocsmában szép számmal bővülünk, teljesen be tudjuk gőzölni az egész helyet, a sok dohányost meg eszi a fene, hogy mi megtehetjük...

"nem káros"

nos ezt barátom rosszúl tudod, a tüdőnek minden káros, amit nem rendeltetés szerűen juttatsz bele.

Az elektromos cigarettában hő hatására szívó erővel glicerint porlasztasz, és ez a glicerin adja a gőzt, ez a gőz nem forró, inkább csak langyoskás, viszont a glicerin egy enyhén mérgező anyag önmagában is, tehát gondolhatod, milyen egészséges egy enyhén mérgező anyagot tüdőre szívni... persze nem csak glicerin van benne, hanem mindenféle ízesítő mesterséges kotyvalék... próbáltam már rengeteg aromával, de igazából utólag mind olyan szájízt hagy maga után, mintha szappant nyalogattál volna...

Én sokáig dohányoztam, miután leszoktam nem is hiányzik a cigi, nekem a füstölős gondolkodós merengés hiányzott, erre egy nagyon jó alternatíva az e-cigi, de semmiképen nem ajánlom egy 16 éves gyereknek, mert attól független, hogy mókás, ez is csak méreg...

2014. febr. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jogos
2014. febr. 28. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!