Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Bong pipába mennyi cuccot...

Bong pipába mennyi cuccot érdemes rakni, mennyi vizet kell bele tenni és jobban "üt" mint sima cigibe tekerve?

Figyelt kérdés

2014. jan. 25. 23:39
 1/1 anonim válasza:
Szia :D Hát gyerek nagyon vigyázz ! Elősször is :D fogj egy felmosó vödröt töltsd tele najó azért 10cm a perem alatt legyen a víz :D Vágd le a 2l-es doboz alját kb 5cm-t :D a többit gondolom vágod D: én egy kiskörömnyit szoktam belerakni és ugyanannyi dohányt...:D Ha jól hűzod ki akkor lassan szivd el mert off a buli :D Ugymond én már régóta csinálom de a Bong engem is földhöz basz :D Volt hogy 4d-ben jártam :D Haver 2 adagnyi cuccot rakott 1-be és 1 szivásra elszivta..összeset agyon hányta magát és abba fetrengett magáról nem tudott ....majd amikor jobban lett mesélte hogy oanokat haluzot hogy öregemberekkel teli szobában volt :D Szal óvatosan mert nemjáték :D Ja és ajánlom mellé : https://www.youtube.com/watch?v=YTWOMuOKcxg
2014. jan. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!