Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Bagósok! Letesszük a cigit...

Bagósok! Letesszük a cigit januártól? Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Nekem muszáj, nagyon beteg a tüdőm. Sajnos akaraterőm elég kevés, de jó lenne, ha valaki segítene benne, megosztanánk a tapasztalatainkat, biztatnánk egymást, meg egyebek.
2009. dec. 12. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

*****

Olvasd el, nekem ez segített, és még sok másik embernek is. Tényleg jó, csak higgy benne. Elolvasod azzal semmit nem vesztesz, hiszen ingyen van.

Olvasás közbe végig lehet dohányozni, csak az utolsó résznél tettem le én is. És azóta sem cigiztem, nem is hiányzik.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. dec. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nekem a Champix nevű gyógyszer segített. 13 hónapja nem dohányzom!!!! Pedig függő voltam. Plussz segített a fenti könyv is.
2009. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek, megpróbálom.

Gratulálok a második válaszolónak, vissza ne essél!

2009. dec. 12. 23:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, nekem is a könyv segített abbahagyni, hallgasd meg, érdemes!
2009. dec. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Sok sikert kívánok Neked a leszokásban, és csak a cél lebegjen a szemed előtt, mert nagyon jó érzés az hogy nem vagy függő.
2009. dec. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
szijja én is le szeretnék szkni a cigiről,ugyhogy teljesen veled vagyok..hajrá!!!
2009. dec. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
veled tartok, én múlt héten kezdtem:) 7.napja semmi cigi. kaptam enyhe nyugtatót mivel a stresszt "kezelem" bagózással, karácsonyra a barátom vesz nekem elektromos cigit, nikotinmentes filterrel. elég jó alternatívának tűnik..:) menni fog kitartás!!
2009. dec. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért januártól?

elmesélek egy történetet a szüleimről:

masszívan dohányoztak (anya 8 évig, apa 15 évig).

apám a végén már napi két doboz szűrő nélküli fecskét szívott. aztán amikor eldöntötték, hogy gyereket vállalnak, elhatározták magukat, hogy leszoknak. Kitettek az étkezőasztal közepére egy doboz cigit, nyitva.

azt mondták, ha így nem bírják ki, akkor nincs is értelme.

Máig nem gyújtottak rá....

Talán emiatt tisztelem őket a legjobban, hiszen fel sem fogom milyen nehéz lehet egy dohányos embernek leszoknia.

Ugyanakkor, ha beteg lenne a tüdőm, nyomban letenném a cigit....az életedről van szó, az Isten szerelmére

2009. dec. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!