Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyiből jövök ki ha cigit...

Mennyiből jövök ki ha cigit akarok tekerni?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül egy normális papír és filter?és a kék camel?

2014. márc. 8. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

OCB cigipaír egy darab, amiben 60 van, 50-100 Ft körül mozog, a filter 200-300 Ft között, a dohány pedig 1500-2000 között.

Bármilyen cigipapírral, bármilyen dohánnyal és filterrel csinálod, jelentősen olcsóbb, mintha trafikból vennéd a kész cigit.Igaz, nem is ugyanolyan, de jóval olcsóbb.

2014. márc. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hülyeség amit az első írt. én Primus cigipapírt veszek,vagy Colombust, 50 ft 50 darab belőle, OCB Slim szűrőm van most,de nem én vettem hanem kaptam,egyébként 200ft körül mozog a cigiszűrők ára,de mindenképp Slimet vegyél,dohányból pedig a Kék szofit szívom,930,de 990 ért tudsz venni Camelt,ami elég jó sodrásra,illetve van benne egy ragasztós részt ahova oda tudod ragasztani a cigipapirt,és így mindig kéznél lesz,remélem tudtam segíteni.
2014. márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.Eddig dobozos camelt szívtam de körülöttem sokan mondták h miért nem tekerek,ezért most rászánom magam,csak béna vagyok :D
2014. márc. 9. 12:48
 4/5 x) ***** válasza:
Miért nem veszel cigitöltőt + bele való hüvelyt? Jó a töltő kb 1000 Ft, de csak egyszer kell beruházni rá. Utána meg már csak a dohányt + hüvelyt kell megvenni, 5-600 Ft-ból van kb 50 szál cigid.
2014. márc. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom,erre még nem gondoltam.talán azért mert nincs elég idòm leülni itthon töltögetni
2014. márc. 11. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!