Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szexisen akarok kinézni a...

Szabó Pistikee kérdése:

Szexisen akarok kinézni a strandokon így nyár elején csak nemtudom hogyan csináljam h minnél elöbb minden napos vagy pihenés kell mennyiből hánnyat stb Edzésterv kellene és h milyen gyakorlat mennyit csináljak?

Figyelt kérdés
Kockahasat szeretnék csak van a hasamon egy kis háj amit lekéne adni és kockahasat csinálni
2011. jún. 11. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Először is egy nyelvtankönyvet szerezz be, és nézz át, mert alig tudom felfogni, h mit akarsz írni.


Más: jó lenne tudni a paramétereid, meg h izmosodnál, fogynál, v mi a szösz, mert nem mindegy. Mindkettőhöz más kell.


U.i.: az első mondatomat komolyan írtam.

2011. jún. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
te kis gyökér, nem gondolod edzéstervez kéne magasságod, testsúlyod, korod??
2011. jún. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
illetve mennyit kívánsz járni egy héten
2011. jún. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja, háj van - na, itt lehetne egy képet dobni, mert lehet, h nincs is ott háj, de mind1.


Öhm, kevesebb cukor, liszt, ch, zsír, sok fehérje. Napi min. 30-40 perc kocogás. Vagy intervall futás, az állítólag hatékonyabban égeti a zsírt.

Erről nincs tapasztalatom, mert én napi kocogás/kevesebb kaja kombóval (minden ettem, csak fele adagot) fogytam, most meg hízni kéne, mert gebe vagyok. :(

2011. jún. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!