Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi van a mai fűvel?

Mi van a mai fűvel?

Figyelt kérdés

Én egy fél évig füveztem. Azért hagytam abba mert a legutolsó alkalommal nagyon beparáztam: Annyira, hogy utána még egy hónapig éreztem az utóhatásait, olyan voltam mint egy pánikbeteg. Szerencsére elmúlt de már többé nem merek szívni. Előtte soha semmi bajom nem volt tőle.

A haverom azt mondta azért volt ez mert egy rettentő erős fajta volt. Amennyire tudom másokkal is volt már ilyen.

Viszont van néhány ismerősöm akik még a 70es 80as években szívtam és mostmár nem. Ők soha nem tapasztaltak negatív hatásokat. Persze akkor még gyengébbek voltak a füvek, de viszont többet is szívtak el, 1gramm egy cigibe simán belement. Ők is beszéltek túlszívásról, ilyenkor elaludtak. Beparázást soha nem tapasztaltak. Nekem van egy olyan gyanúm, hogy szintetikus adalékok vannak a mai fűben, amit vagy tápozás útján, vagy permetezéssel juttatnak rá.

Kérem, hogy aki ért hozzá az mondja el a tapasztalatait!



#fű #marihuána #szennyezett marihuána
2014. márc. 18. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát az biztos,hogy dohány,se a fű nem tiszta.. Permet minimum van rajta..

De nem tudom mitől volt ez az érzés..

2014. márc. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet szivtàl egy kis bio fűvet ami vegyszerezett szar ès igazibol semmi köze az igazihoz sokkal könyebb ràparàzni ès sokkal adaktivabb!
2014. márc. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

így van magyarországon leellenõrizhetetlenek a források, leellenõrizhetetlen a hatóanyagtartalom.

+ a fünek nincs ilyen hatása, de ha neked van mentális betegségre hajlamod, azt segíthet elõhozni, ezt meg csak utólag tudod meg, neked valószínû vannak pánikolós hajlamaid...

Itt hollandiában bemész egy coffeeshopba. a rengeteg fantázia név közül ha nem tudsz választani, tudsz tanácsot kérni a legtöbb eladótól, ha parázós vagy itt tudsz úgy választani, hogy ne olyat szívj ami lelök az elméd legmélyebb zugaiba... nah ez az amit otthon nem tudsz megtenni, ott azt veszed, amit éppen kapsz.

2014. márc. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Korábban nem voltak pánikolós hajlamaim, és a fűtől is mindig jól éreztem magam. Amit szívtam nem bio volt. Egybe volt a virágzat amikor megkaptam én morzsoltam szét. Fűnek látszott és fű szaga volt. Inkább az lehet hogy a rendes füvet még lelocsolgatták ezzel a bio szarral. Ami gyanús volt hogy túl gyorsan hatott. Még nem is értem a cigi végéig és már éreztem. A korábbi fajták sokszor bő 10 perc után ütöttek.
2014. márc. 19. 10:39
 5/14 anonim ***** válasza:
nem feltétel, hogy jól érezd magad, a fû az aktuális hangulatot fokozza, ha eleve van benned egy csipetnyi zsörtölõdés szorongás, azt egy magasabb thc tartalmú mariska felerõsítheti komoly pánik szintre.
2014. márc. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Értem. De régen miért volt ez ismeretlen? Akik a 70es években szívtak soha nem éreztek tőle pánikrohamot. Persze akkoriban nem volt ilyen magas thc tartalmu fű, de nem is 0,2 grammot szívtak hanem sokkat többet.
2014. márc. 19. 11:31
 7/14 anonim ***** válasza:
mert akinek nincs rá hajlama az nem pánikol. te olyanokat ismersz, akik bírták, én ismerek olyat, konkrétan a bátyám neku a sok fû segítette elö a skrizoféniáját a 80as évek végén azóta is gyógyszereken él.
2014. márc. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
+ az emberek is sokkal myugodtabbak voltak akkoriban, sokkal kevesebb volt a stresszhatás, mindenkinek volt munkája, pénze, egy fiatal pár 1 év spórolás után összeköltözhetett, saját házba/lakàsba, nem volt ilyen vacak a közhangulat...
2014. márc. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha valaki valódi fűtől bepánikol, abban valószínűleg alapból is ott van a hajlam. Lehet, hogy attól is bepánikolnál, ha teszem azt valaki sötét este durván megijeszt. A lényeg, hogy a para az emberben van, a tudatmódosítók csak előhozzák. Mit gondolsz, mitől függ, hogy több ember közül, akik ugyanazt a cuccot tolják, melyik fog beparázni? Hát nem véletlenszerű a dolog, az biztos. Szerintem épp ez a legnagyobb érdekesség a tudatmódosítókban. Szubjektív élmény = önismeret.

De persze valóban, lehet hogy valami szarral volt lepermetezve, kitudja? Akárhogy is szerintem egy ilyen élményt szimplány annyival elintézni, hogy "csúnya rossz volt, bárcsak felejteném el" hülyeség.

2014. márc. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Persze előfordulhat, hogy alapból bennem volt a para, bár az igazat megvallva nem vagyok egy parázós típus, és mint mondtam korábban is szívtam igen erős fajtákat is és soha nem volt semmi gond.

Utolsó válaszoló, te hogyan rendeznéd magadban a dolgot?

2014. márc. 20. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!