Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi van a mai fűvel?

Mi van a mai fűvel?

Figyelt kérdés

Én egy fél évig füveztem. Azért hagytam abba mert a legutolsó alkalommal nagyon beparáztam: Annyira, hogy utána még egy hónapig éreztem az utóhatásait, olyan voltam mint egy pánikbeteg. Szerencsére elmúlt de már többé nem merek szívni. Előtte soha semmi bajom nem volt tőle.

A haverom azt mondta azért volt ez mert egy rettentő erős fajta volt. Amennyire tudom másokkal is volt már ilyen.

Viszont van néhány ismerősöm akik még a 70es 80as években szívtam és mostmár nem. Ők soha nem tapasztaltak negatív hatásokat. Persze akkor még gyengébbek voltak a füvek, de viszont többet is szívtak el, 1gramm egy cigibe simán belement. Ők is beszéltek túlszívásról, ilyenkor elaludtak. Beparázást soha nem tapasztaltak. Nekem van egy olyan gyanúm, hogy szintetikus adalékok vannak a mai fűben, amit vagy tápozás útján, vagy permetezéssel juttatnak rá.

Kérem, hogy aki ért hozzá az mondja el a tapasztalatait!



#fű #marihuána #szennyezett marihuána
2014. márc. 18. 18:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Haggyadmár. Az gyenge cucc, akármennyit elszívhatsz. Vannak sokkal erősebbek is, mint pl az LSD, nah attól garantáltan bepánikolsz.
2014. júl. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
az lsd nem erõsebb, vagy gyengébb mibt a fû... mivel teljesen más a hatása és hatásmechanizmusuk, teljességgel összehasonlíthatatlanok. + az lsd esetében baromira nem függ az alaphangulatodtól, hogy a menybe kerûlsz, vagy egy kaotikus bad trip-be... sokkal inkább az általa keltett illúziók által kiváltott érzések dominálnak.
2014. júl. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az LSD-nél pont hogy még jobban függ az élmény az alaphangulattól, személyiségtől, mint a fűnél. Bárkit meg kérdezel, aki kicsit is ért a témához, azt fogja mondani, hogy nagyon fontos a megfelelő set - setting (ami pont ezt jelenti).
2014. júl. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
köszönöm, de nem kell olyanokat kérdeznem aki "ért" a témához, mert nekem tapasztalatom van a témában.
2014. júl. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!