Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen vízipipát érdemes venni?

Milyen vízipipát érdemes venni?

Figyelt kérdés

Első vizipipámat szeretném megvenni. Bővebben már tájékozódtam a vizipipafan.com oldalon de azért itt is megkérdezem. Két fajtát néztem ki az egyik ez:


[link]


A másik pedig ez:

[link]


Egyéb ötletek, tapasztalatok?



2014. márc. 20. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A második szebb, jobb minőségűnek tűnik. Az első viszont abból a szempontból jobb, hogy 2 csöves. Én a másodikra szavazok, nem kell túlstresszelni a pipa vásárlást. Nekem fémallergiám van, mégsem orvosi fémből készült pipám van és semmi gondom nincs vele több éve. :) (Persze nem pipázunk minden nap :D)
2014. márc. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Régebben én is 2 csöves vízipipát szerettem volna, de ma már örülök, hogy nem olyat vettem. Teljesen fölösleges a 2 cső. Egyszerre úgy se lehet szívni és akkor is be kell fogni a másik csövet. Ergó alig gyorsabb, mintha körbeadnád a szomszédodnak az 1 csöveset. Társaságban egy fokkal jobb a 2 csöves, de ha egydül pipázol be kell dugózni a másikat. Ha mosható csőre váltasz akkor meg 2 db kell venned hozzá, hogy valahogy mutasson is...

A Narikela közel Nargilem minőség, egy picivel az Aladinok felett jár viszont, ilyen árban én egy Nargilem NP 450-et is bevállalnék.

2014. márc. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 savanyújóska ***** válasza:
Igen, ha találsz NP450-et, akkor azt vedd meg, nekem sajnos nem sikerült, így egy Aladin lett. 2 csövet csak akkor ajánlom, ha gyakran szoktatok 6+ pipázni, egyébként értelmetlen, 3-4 fő simán elvan 1 csővel, egyszer-egyszer meg ki lehet bírni, 3 nyomás, aztán jóvan.. Később pedig legfeljebb ha mégis lenne igény, még mindig vehetsz adaptert. (Legalábbis nekem simán ki lehet cserélni a csövet, és a túlfolyót - Aladin Arabica). Szóval a másodikra voksolnék, vagy ha tudsz, akkor egy Nargilemre.
2014. márc. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!