Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 2 szál cigim van pedig napi...

2 szál cigim van pedig napi 15 szál cigit szívok el, reggel 7kor nyit a dohánybolt, addig hogyan "vészeljem" át az éjszakát?

Figyelt kérdés

ezt a maradék 2 szálat "osszam be"? nem fogok tudni aludni sem. dohányosok ti mit tennétek a helyemben?

normális válaszokat kérek szépen.

26\n



2014. márc. 20. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Feküdj le aludni. Ha ne tudsz, az egyik cigit gyújtsd meg, aztán oltsd el pár slukk után. A lényeg, hogy 1 szál maradjon ép, attól maradsz nyugodt. :)
2014. márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ :)

nem a tudat nyugtat meg, hogy hány szál van, hanem az, hogy kevés nekem ez a 2 szál mára és nagyon tudok sóvárogni ha nincs :)

2014. márc. 20. 20:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Feküdj le aludni, éjjel fel szoktál kelni csak azért hogy cigizz???
2014. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nem kelek fel éjjel azért, hogy cigizzek hanem még fent leszek addig, hogy 4-5 szálat elszívjak.

a bunkó hozzászólások meg saját magukat minősítik. Az, hogy én mire költöm a pénzem legyen az én dolgom, és írtam, hogy NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK!.

egyébként egyet értek azzal a válaszadóval, hogy nem nemhez kötött a dohányzás...

2014. márc. 20. 20:41
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Próbáld meg elterelni a gondolataidat.
2014. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha rágyújtasz akkor csak félig szívd el így lesz 4 szál "cigid". Jobbat nem tudsz. Esetleg kérjél ismerőstől vagy szomszédtól ha jóba vagytok.
2014. márc. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 x) ***** válasza:
Tényleg próbálj meg aludni. Addig meg oszd be a 2 szálat. Szívj nagyobbakat a cigiből, nekem az mindig segít. Szívd el jó nagy slukkokban a felét, utána nyomd el. Egyébként nálunk pár éve amíg panelban laktam gyakran előfordult, hogy bekopogott valamelyik szomszéd cigit kérni ha hallotta, hogy még fönt vagyunk (mondjuk fordítva is előfordult párszor). Persze utána vissza is adta reggel. Ha van ilyen szomszédod akkor kérj tőle nyugodtan, sokat nem veszíthetsz.
2014. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igaza van az előzőnek, gyere át hozzám, van pizzám, pezsgőm, cigarettám, és van extra méretű óvszerem is. Minden menet között elszívunk egy cigit, iszunk egy pohár pezsgőt.
2014. márc. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, nagy nehezen túléltem az éjjelt :)

utolsó: akkor húzd a fejecskédre az extra méretű óvszert a pizzát pedig edd meg de ne a szádon keresztül ;)

2014. márc. 21. 15:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaj nagylány, tudom hogy neked is jó volt az éjjel.
2014. márc. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!