Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 13 évesen kipróbáljam a cigit?

13 évesen kipróbáljam a cigit?

Figyelt kérdés
Már nagyon kiszeretném próbálni,de félek..
2009. dec. 16. 16:47
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

nem maradsz le semmiről, ha nem próbálod ki, inkább csak megelőzöl egy esetleges rászokást.

én kipróbáltam, 17 évesen itt vagyok és le szeretnék szokni róla. nem jó dolog

2009. dec. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

nehogy kiprobáld már -.-"

minek az..semmi jo nincs benne

2009. dec. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Félsz... pfff... ebből látszik, hogy még nagyon gyerek vagy és csak felnőttesnek akarsz látszani... Elárulom nem ettől leszel menő vagy felnőtt, hogy cigizel. Rászoksz, büdös lesz a szád és a fogaid meg sárgák, gyönyörű leszel mondhatom. Jobbik esetben még rákot is kapsz és belehalsz. Dohányozz csak nyugodtan...
2009. dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Én 11 éves koromban próbáltam ki és jól megis utáltam. Akkor határoztam el, hogy nem fogok cigizni. :)
2009. dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Minek akarod kipróbálni? Büdös, káros, semmire nem jó. Még csak nem is menő dolog.
2009. dec. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:

Próbáld ki,addig úgysem nyugszol meg!!!

Lehet hogy nem tudod,de a mai fiatalok körében inkább az az égő és ciki,aki cigizik!!!

2009. dec. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
én 12 évesen próbáltam ki. De csak beleszívtam.és szerintem nagyon rossz.abból semmi sem lesz ha beleszívsz.szerintem semmi jó sincs benne (a cigizésbe)
2009. dec. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Xaba89 válasza:
30%
Sztem probald ki ... nem lesz semmi bajod.Tudom most sokan elkuldenek a melegebb eghajlatra, de szerintem jobb most megtud h milyen xar.Egyebbkent ugy felviszik az arat h nem tudsz majd hozzajutni csak ha lopsz csalsz meg stb dolgok:P xal probald ki;)
2009. dec. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld ki. 1száltól semmi bajod nem lesz.
2009. dec. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
próbáld ki! majd csak kirohad a tüdőd...
2009. dec. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!