Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi értelme van az 5 méteres...

Mi értelme van az 5 méteres szabálynak, ha én 15 méterről érzem, hogy cigiznek? Vagy olyan távolságból már nem káros szívni?

Figyelt kérdés

Az én szaglásom átlag feletti, vagy mindenki érzi ezt? Ehy 4 sávos út túl oldaláról érzem, hogy cigiznek a másik oldalt.

Természetesen szélcsendben!

Normális?


2014. ápr. 2. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
5 méterről sem árt már annyira sem a cigifüst, mint ugyanilyen távolságról az autók égésterméke. Ez az ami még nagyjából betartható, pl. vendéglátó helyek előtt.
2014. ápr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Inkább finnyás vagy. Megoldás: ne vegyél levegőt.
2014. ápr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Azért jó, hogy nem már betiltják! Majd lassan már otthon sem szívhatom? Meg a lóf..szt. Örüljetek,hogy kitiltottak minket mindenhonnan, az utcán nem fogom magam visszafogni pár hisztis miatt. Ahogy írta az első hsz, a forgalom bűze sokkal ártalmasabb,amiatt nem hisztiztek? Azt is tiltsák ki? Költözzetek a hegyekbe, ott nincs sem forgalom,sem hülye bagósok!
2014. ápr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Énnekem gyerekként se volt hányingerem a füsttől sose, érdekes... Vagy már 8-10 évesen is szívtam?
2014. ápr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is egyből megérzem ha valaki épp ilyen szart szív körülöttem aztán amint meglátom hol, elhúzom a csíkot a másik irányba.


Utálom. Főleg amikor megyek valahova és a járdán sétálnak előttem és cigiznek hát akkor legszívesebben fellökném őket, de amikor megelőz egy rohadt tetű aki szinte bűzcsíkot húz maga után, nem tudok mit tenni, lelassítok és befogom az orrom hogy ne érezzem és az anyák napjára gondolok. (Bevallom finnyás vagyok a szagokra)


De akármennyire is hányingerem van ezektől, inkább a füstöt szagolgassam mint a nem-rendszeresen-tisztálkodó-embereket...


Egyébként hiába fogjátok a forgalomra, mert az új autók már elég fejlettek ahhoz, hogy elfogadhatóan szűrjék a gázokat, amúgy meg a már 10 éves autók sem füstölnek mint a cigi..

2014. aug. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Duma az megy már megint. Akkor csak szagolgasd a kipufogókat.
2014. aug. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!