Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol tudom bejelenteni az...

Hol tudom bejelenteni az illegális helyen való dohányzást?

Figyelt kérdés
Szeretném bejelenteni az illetékes hatóságok felé az iskolámban folytatott illegális dohányzást. Kik az érintett szervek? Van esetleg valami link, ahol tudom értesíteni a hatóságokat? Nagyon sürgős lenne.

#dohányzás #dohányzási tilalom #dohányzás iskolában
2014. ápr. 4. 11:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

A "frusztrációm" oka az, hogy majd ha gyerekeim lesznek 25-30 év múlva nem szeretném ha pár műmájer idióta miatt kezdenének bagózni, és nem szeretnék azzal a szülői kihívással szembesülni hogy az amúgy lázadó korban lévő gyerekem ellen küzdjek. Szerencsére napjainkban töredék gyerek bagózik a középsuliban mint apukám idejében. Ez nem sok, osztályonként nálunk 3-8 ember. Szeretném ezt lejjebb szorítani.


És persze, nyíltan kiállhatnék az ügy érdekében. Csak abban a pillanatban annyiszor vernének meg, ahányszor bármit is teszek "kiállás" címén. Mivel se megverődni nem szeretek, se hatékonyabb (sőt) nem lenne a küzdelmem sokkal célravezetőbb anonim intézni. Szerencsére a szabályok és a törvény masszívan engem támogat, így túl nehéz dolgom nincs.


És van örömöm az életben, jópár. Az a bagós kisebbség aki az iskolában van gyanítom kevesebb élvezetet engedhet meg magának mivel a pénze jórészt elmegy a csempészett ukrán cigire. Velem és a többségi nemdohányzó iskolatársaimmal ellentétben.

2014. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Mondom én nem lehet túl eseménydús életed ha 25-30 évvel előre (is) gondolkodsz, lehet jobban járnál ha valaki még most helyre tenne. Szerinted melyik rosszabb: 15-16 évesen dohányozni, vagy aljas sunyi módon beköpni őket a hátuk mögött?

Ráadásul semmit nem érsz el vele, attól hogy iskolaidőbe nem szívnak utána ugyanúgy tudnak cigizni.

2014. ápr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nincsenek fix terveim 25-30 évre előre. De azért nagy általánosságban elmondható, hogy addigra korombeli gyerekeim lesznek valószínűleg. Nyilván nem azonnal leteszi mindenki a bagót a beköpések hatására, de ha egy általános félelem kialakul és csak 1-2 ember emiatt el se meri kezdeni (az elsősök) már elértem valamit.


Mivel abból kilehet indulni, hogyha senki se dohányozna akkor nem lenne olyan aki rászoktatja az új generációt. Hisz senki se úgy kezd el dohányozni hogy de finom de jó meg de kellemes. Az elsősök tipikusan azért kezdik el, mert látják a felsőbb évfolyamban, hogy ez menő (akik szintén voltak elsősök valamikor). Ezt a generációról való átadást akarom megtörni, vagy legalábbis gyengíteni.

2014. ápr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz másokat megtéríteni? Mi közöd van hozzá, hogy mások cigiznek? Remélem jól kip icsáznak, ha kiderül. Mi is meg szoktuk verni az ilyen barom gyökereket.
2014. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
írd ide a neved a telefonszámod és a lakcímed aztán elárulom, hogy hol jelentheted
2014. máj. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!