Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigifüstöt hogy tudok kör...

Cigifüstöt hogy tudok kör alakban kifújni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 6. 12:47
 1/4 x) ***** válasza:
Nem tüdőzöd le a füstöt, a száddal O alakot formálsz és kifújod. Nem kell túl nagyot "fújni", inkább csak kilökni a füstöt a szádból. Nehéz így elmagyarázni. Youtube-on rengeteg videó van róla, könnyű megtanulni.
2014. ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én letüdõztem, de a technika ugyan az
2014. ápr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanaz amit felettem mondtak, annyit tennék hozzá, hogy egyszerre sokat szívj be, majd apránként 'lökd' ki a torkodból a füstöt. Hmm... Ez hülyén hangzik, de szerintem gyakorold, aztán egyszer csak sikerül. :D
2014. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy is tudok kört fújni, ha letüdőzöm. Az a lényege hogy beleszívsz a cigibe egy nagyobbat, majd elkezded kifújni a füstöt, nem kell sokat csak egy kicsit. Aztán formálsz O alakot a szádban és úgy csinálsz mintha azt mondanád hogy O, O, O... Na hát ez így hülyén hangzik de szerintem ha ezeket a válaszokat összegyúrod, akkor megtanulhatod! Ja amúgy nekem a torkom így mikor megtanultam kört fújni először kattogó hangot adott ki:D! Hogyha van ismerősöd aki tud kört fújni, kérd meg hogy csinálja, mert amúgy én úgy tanultam meg hogy előttem csinálták.
2014. ápr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!