Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti hová rejtitek a cigit? 15L

Ti hová rejtitek a cigit? 15L

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 20:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Sehová, mert nem dohányzom, a helyedben viszont nem rejtegetném, hanem elmondanám a szüleimnek. 15F
2014. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
66%
Feldugom magamnak
2014. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

én 13 évesen kezdtem el cigizni és életem LEGNAGYOBB hibájának tartom... dobd el amíg nem késő, ha nagy leszel ráérsz megköszönni


- nem menő

- attól fűggően hogy mennyit szívsz évente akár jóval több mint 100 ezer forintod is rámegy amit értelmes dolgokra is költhetnél

- tönkreteszi a tüdődet, sokkal nagyobb a rák kockázata



én 9 év után letettem egyik napról a másikra, addig meg napi 1 dobozzal szívtam.. kb 2.5 millát ráköltöttem most vehetnék egy kocsit.. szóval jól gondold át

2014. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ne akarjátok legyszives kioktatni, mert akkor azt kérdeztem volna. És majd ha 18leszek elmondom anal hamarabb sehogyse
2014. ápr. 7. 20:56
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

hát persze mert te 15 évesen már mindent megtapasztaltál, nehogy az idősebben kioktassanak mert ők semmit sem tudnak a világról


tedd a sulistáskádba abban nem kutakodnak

2014. ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%

olyan aranyos mikor 15 éves tinik nagynak érzik magukat :)


de felvállalni már nem annyira bátrak.

2014. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%
ha 15 éves gyerekfejjel elég érettnek érzed magad ahhoz, hogy cigizz, akkor legyél ahhoz is érett, hogy elmondod a szüleidnek...
2014. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
nem rejteggettem különösebben, a táskám egy cizáros zsebében volt, de volt hogy ruhák közé tettem, nem kutattak nálama szüleim. AZtán amikro anyum mondta hogy tudja hogy cigizek akkor már kb 1-1,5 éve tudta csak direkt nem szólt mivel annyival is kevesebbet cigiztem amig otthon nem cigiztem. Bár miután megtudtk akkor sem cigiztem elöttük egy ideig. Májusban lesz 6 éve hogy leszoktam. Mondjuk 15 évesen még messze nem dohányzotam rendszeresen, de már kiprobáltam addigra.
2014. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Miért kéne elrejteni? Ha már dohányzol, miért nem lehet felvállalni?
2014. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%

A dohány és az ember, nem jó barátok a legtöbb esetben. Eddig csak azoktól hallottam, hogy nem bánták meg, hogy dohányoznak, akik alkalmanként fogyasztottak (bulikban, rendezvényeken, ünnepeken), nem csoda, hiszen a nikotinnak hatalmas a dependencia kapacitása, de viszonylag lassan éri el ezt. Arról nem beszélve, hogy állati egészségtelen. Akkor már a fűfogyasztás sokkal egészségesebb (ezzel nem arra akarlak buzdítani, hogy fogyassz füvet, én sem fogyasztok, csak akarok adni egy képet arról, hogy a nikotin a többi droghoz képest mennyivel veszélyesebb), szintén megemlíteném, hogy nem is akkora a dependenciakapacitása, azt meg már meg se említem, hogy nincs akkora adag belőle, amivel túladagolhatnád magad (na jó, elvileg van, azt hiszem 1,8 KG kender, de hát az röhejesen sok :DD). Nevetséges, hogy a két állati veszélyes drog, az alkohol és a nikotin legális. Röhej, de a salvia be van tiltva, marihuána be van tiltva, pszilocibin (jó ezen már lehetne vitatkozni) be van tiltva. Ajánlom figyelmedbe ezt az írást a fűről:

[link]

Nagyon izgalmas írás, és jó képet ad arról, hogy a nikotin mennyivel veszélyesebb, mint a fű.

Vagy a 4K legalizációs programját is érdemes elolvasni:

[link]

Viszont szerintem fölöslegesen beszélek neked erről, mert te nem azért fogyasztasz dohányt, hogy kikapcsolódj, hanem sokkal inkább az adott közeg szokásait követed.

Na mindegy, azért megpróbáltam segíteni, hogy képet kapj arról, amit a média és a kormány elhallgat.

Ajánlanám még egyik kedvenc oldalam a [link] -t amin különféle drogokról lehet olvasni objektíven, többségében enteogénekről.

Első válaszoló voltam.

2014. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!