Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti hová rejtitek a cigit? 15L

Ti hová rejtitek a cigit? 15L

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 20:44
1 2
 11/17 anonim válasza:
Ameddig anyámék nem tudták hogy cigizek addig vagy a padláson, ruháim közé vagy a ruhásszekrény alá betettem. Sokszor lebuktam meg meg is találta anyám egyszer az egy csik vékony lila vogue-t a szekrény alatt takaritás közben és el is lopta. akkor kerdeztem tole hogy hová lett a cigi. Vissza is adta és azóta ha adok neki pénzt akkor hoz nekem cigarettát a dohányboltbol :D 16F
2014. ápr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 x) ***** válasza:
Előbb-utóbb úgy is le fogsz bukni, akármennyire is rejtegeted. Ez nagy valószínűséggel még 18 éves korod előtt fog megtörténni. Egy szülő észreveszi az ilyesmit, még ha nem is köti az orrodra, hogy tudja.
2014. ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Sosem rejtegettem, Édesanyám meg is találta mindig, ideges is volt tőle, minél hamarabb bevallod, annál hamarabb szabadulsz. Olyan jelekből rá lehet jönni egyébként, hogy dohányzol, ami neked eszedbe sem jutna, de aki mindennap lát, annak feltűnik. :)
2014. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%

A 3. válaszolónak szólnék először s csak majd utána válaszolok a kérdésre!


Szerinted ha te 13 évesen nem kezdessz el cigizni, akkor az a pénz a mai napig meglenne és most vehetnél egy autót? Már rég elköltötted volna másra, tökmindegy mire, de másra! Igen ezzel tényleg sokat lehet spórolni, de ez akkor sem így van...


Tény hogy a dohányzás nem tesz jót, de most őszintén szerintem mindenki azt csinál amit akar, nem kell itt hősnek lenni... Nem miattunk fog majd leszokni kérlek! Amúgy valószínű hogy le fogsz bukni, de tudod minnél később annál jobb:D Szerintem nézz ki valami helyet így egy utcában... Egy kerítés hiányzó darabjába elrejtve, vagy valami bokor alá, ahol nem szembetűnő és te ha egy-két óráig nem mész érte akkor nem veszi észre senki! Ja és ne forgalmas utcába dugd el:D! Vagy ha házba akarod akkor pl könyvespolcon a könyvek mögé, vagy egy dobozba berakni pár szálat, akár (ha anyud nem turkál a cuccaid között) a ruhák közé, vagy egy táskába, kabátnak a belső zsebébe! Nekem ezek jutottak eszembe

2014. ápr. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
52%
9,5 éves korom óta cigizek(korán érő tipús vagyok, na:D), Én általában a szekrénybe rejtettem, esetleg a táskámba, ruháim közé a szekrénybe stbstbstb... Megboldogult Dédnagymamám vette észre rajtam, hogy dohányzok, minnél jobban tiltották(Anya, Dédi, Apa), annál jobban pöfékeltem. Mai napig dohányzom, 15 leszek, fiú vagyok, 14 éves korom óta engedik a Szüleim, no nem mintha bármikor is érdekelt volna, mit engednek és mit nem:D Piros-Fekete-Arany Marlboro-t vagy Dunhill Switchet szivok(fekete-kéket:D) általában.
2014. ápr. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
63%

te jó ég..hogy milyen ostoba emberek vannak..

azt el sem tudjátok képzelni hogy esetleg az embernek 13-15 évesen is lehetnek gondjai? nyilván a cigi nem megoldás rájuk de valljuk be eléggé el tud lazítani, és ez a pályaválasztás előtt álló stresszes tiniknek ez ideiglenesen jó. vagy akik mellett nem állnak szerető szülők/barátok akik vigaszt jelentenének, segítenének.


és miért gondolja mindenki hogy menőségből cigitnek a kamaszok? baromság, lejárt lemez. van ilyen de már rég nem ez a fő ok szerintem.


arról van szó hogy ilyenkor az ember meg fiatal, tapasztalatokat keres, mindent ki akar próbálni.

annyi cigiző embert látni, biztos mindenki aki még nem cigizett legalább egyszer belegondolt már milyen lehet. szerintem normális ha valaki kíváncsi milyen a cigi ezért kipróbálja. és van, igenis van benne élvezet, mégha káros is az egészségre. de ilyen korban meg túl fiatal az ember ahhoz hogy mindezt figyelembe vegye. persze van kivétel de szerintem legtöbb esetben így van.

persze én sem támogatom és senkit nem buzditok rá, csak bökte a csőröm hogy mindenki lenézi a fiatalokat akik akár rendszeresen akár néha bagóznak.


de mindegy, ez csak egy zsenge korú tinilány véleménye aki néha rágyújt, NEM a menőség kedvéért.

peace!;)

2014. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
előző vagyok, hogy a kérdésre válaszoljak is, én a zokniaim közé szoktam bedugni :D ott senki nem matat :D
2014. ápr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!