Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha nem dohányzok, attól még...

Ha nem dohányzok, attól még ecigizni szabad? Nikotin mentes folyadékal.

Figyelt kérdés

Azt mondják az e cigit a dohányosok miatt találtak ki, aki le akar szokni.

De vannak folyadékok, amik aromásak, és jóiízű van.

Azt lehet szívni, semmi bajom nem lesz igaz?



2014. ápr. 11. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok szaki, én cigisként próbáltam meg. Nem hiszem, hogy egészséges lenne mert vegyi anyagokat tüdőzöl le. A dohányosoknak azért gondolom alternatívának mert legalább nincs benne a sok kátrány. Íznek ott a rágógumi...:)
2014. ápr. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi bajod sem lesz tőle, biztos lehetsz benne. Ha ellenőrzött helyről vásárlod a liquidet -nem írok boltot, google segít-, akkor még "vegyi anyagok" se fenyegetnek. Ha úgy döntesz, hogy kipróbálod, akkor viszont ne e-health-szerű eszközt vegyél, hanem valami normálisat.:) eGo kezdőszettek már vannak 4-5-6EFtért is.


Én fél éve használok e-cigit, voltak idők, hogy napi 1,5-2 doboz cigarettát szívtam, ma ma már egy szálat sem.

2014. ápr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Természetesen, de csak premium lötyit... én Mystic Juice-t szívok... eGo csomaggal tökéletes páros.
2014. ápr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!