Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Véleményetek szerint nagyjából...

Véleményetek szerint nagyjából mennyi az az idő mire elmúlik ez a fáradtság, levertség? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tehát holnap lesz 1 hete, hogy nem gyújtottam rá 7 év dohányzás után. Az első 3nap ingerült voltam, feszült stb ami csak a leszokással együtt jár. A megvonási tünetek nagyrésze elmúlt vagy enyhült, viszont még mindig nagyon fáradékony vagyok és lusta... Akik leszoktak vagy akik jártasak a témában azoktól kérdezném, hogy mennyi idő mire újra erőre kapok? Mert engem ez a fáradékonyság visel meg a legjobban. 21/F

2014. ápr. 11. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Pár nap legkésőbb pár hét múlva jobb lesz:)
2014. ápr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem 1,5-2 hét alatt elmúlt, de ez egyénenként változó. Ajánlok egy kis C-vitamint, vagy akár komplex multivitamin készítményt. Az erőt is ad, illetve segíti a megnövekedett vitaminhiányt pótolni. Nekem nagyon bejött az emelt C-vitamin.

És természetesen gratulálok! Saját magad érdekében hatalmas lépésre szántad el magad!

2014. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm, sokszor próbáltam már letenni a 7 év alatt, de soha nem ment 1 napnál tovább. Úgy látszik most jött el az ideje.:) Igen a megvonási tüneteimet én is multivitamin itallal szoktam enyhíteni. Naponta 1 liternyit biztos megiszok. Bízom benne, hogy nekem is elmúlik 1 héten belül, mert nekem ez a fáradékonyság jelenti a poklot, nem pedig az ingerültség.:)
2014. ápr. 11. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!