Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek, hogy lehet...

Klaudia2014 kérdése:

Szerintetek, hogy lehet leszokni egy erős dohányosnak ha mellette még 3-an dohányoznak?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 25. 08:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
rengeteg akaraterõvel, én túl vagyok rajta, öcsém meg átszokott elektromosra utána már nem is gondolt rá, hogy büdös dohányt szívjon...
2014. ápr. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a segitséged!
2014. ápr. 25. 08:59
 3/11 anonim ***** válasza:
tényleg agyban döl el. Én 6 éve szoktam le ugy hogy eldöntöttem pedig sokann dohányoztak körülöttem, de ez engem sosem zavart. Eszembe jutott anélkülis. ondjuk én ilyenben nagyon jellem vagyok mert ha én iyg eldöntök valamit akko az ugyis lesz.Én 1 nap után tudtam hogy menni fog, persze midnenki nevetett, de mondtam nekik hogy majd melátják. Nekem tényleg ez volt a kritikus pont, tudtam hogyha egy napot kibirok akkor a következö si fog menni. kb 4 napig egyfolytában takaritottam hogy ne üljek le mert akkor végképp jött a kéynszer. Én megszokás függő voltam, elvileg az még a nehezebb mivel a nikotinfüggöknek sokat segit a tapasz.
2014. ápr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát én is 5éve dohányzok már 2 napja minnél kevesebbet cigizek és igy már nem is annyira kívánom.. ma már reggel 2 szálat szívtam 3x ra kávé mellé azóta rá se gyujtottam és nem is hiányzik.. köszönöm a válaszotokat!
2014. ápr. 25. 17:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Elhatározással, hiszel magadban hogy képes vagy rá:)
2014. ápr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Kizárólag az akaraterődön múlik. Én januárban tettem le a cigit, napi másfél- két dobozzal szívtam. Nem hiszek a csodaszerekben (gyógyszer, tapasz, e-cigi)meg lehet oldani nélkülük is, és nem igaz, hogy bele kell pusztulni :)
2014. ápr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem is használnak az ilyen tapaszok
2014. ápr. 29. 05:50
 8/11 TaKy99 ***** válasza:
Tapaszt, rágót, biorezonanciát felejtsd el, nem érnek sz@rt se! Tapasztalat. Nekem az ecigire sikerült átszoknom. Majdnem 1,5 év után pedig azt is letettem. Azaz kb 4 hónapja nem szívok semmit. Mellettem dohányoztak, az kimondottan zavart, nemhogy kívántam volna. Ha érdekel az ecigiforum.com on nézz körül.
2014. máj. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Egyrol a kettore lehet csak leszokni! Egybol lerakod s kesz tobbet nem erdekel hogy ki dohanyzik s ki nem!!! Ezzel te is osztonozhetsz masokat!
2014. máj. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én pl. szép lassan szoktatom magam le. Minnél kevesebb szivok pedig sokan szívják mellettem. Hétköznap már rá se gyújtó. Kávé mellé se szívom már. Egyedül az alkohol mellé kell, sajnos ez még megmaradt. De idővel remélem ez is elmarad. A fokozatosság híve vagyok.
2014. máj. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!