Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A nikotin erős méreg, egy...

A nikotin erős méreg, egy cigiből mennyi törmelék véletlenül történő lenyelése után kell orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 12. 02:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Lenyeltél egy csikket?
2014. ápr. 12. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem tudsz annyit lenyelni, hogy komoly bajod legyen. Ha méregként akarják használni, akkor esetleg a kiáztatás jöhet szóba, de azt se lehet véletlenül meginni. Két régi szokás is volt, amikor a dohányzáson kivül nikotin került a szervezetbe: amikor a dohányt - a tubákot- orron keresztül felszivták és tüsszentettek tőle, a másik pedig amikor a dohányt egyszerűen úgy rágták mint mananapság a rágógumit - akkor pedig köpködtek :( de egyikbe se haltak bele az emberek.
2014. ápr. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát gondolom nem egy egész kartonnal ettél vacsorára!vagy ez a hobbyd most?
2014. ápr. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért a bagó(kapadohány)rágása elég beteg hobbi mivel a dohánynak elég érdekes ize van, részegen énis szívtam anno fordítva :) Am a recept anno úgy szólt h ellenség kv jába kiáztatni 3 szál cigit és konec. Vagy fehérfoszforos gyufát az is fasza méreg.

Amúgy attól is függ h alapból az alany cigizik e ha igen mit mennyit szív mert ha napi 3-4 doboz piros prilukival működik akkor nem hinném hogy egy szál cigi elfogyasztása akkora túlterhelést okozna... toleranciaszint, magamra értve pl tudom h a normál ember kifeküdne 500+mg koffein 2 óra alatti inzertálásától én még más stimuláns után néztem.

2014. dec. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!