Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van az, hogy izgatónak...

Miért van az, hogy izgatónak és szexinek találom, ha egy fiatal csaj cigizik? (21F vagyok)

Figyelt kérdés
2014. ápr. 29. 20:07
1 2
 1/12 anonim válasza:
92%
Ezt csak te tudhatod! :D Talán azért lehet ez mert a cigi helyett mást képzelsz oda...:D
2014. ápr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem képzelek oda mást :)
2014. ápr. 29. 20:14
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Nézz meg egy nagyon régi filmet, valamikor annak tartották..
2014. ápr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még mindig vannak olyan személyek akiknek kifejezetten jól áll a cigi.
2014. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Cigi fétis. De tényleg, van olyan :D
2014. ápr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Smárolj le egyet. :D Utána nem fog tetszeni, kivéve ha szeretsz hamutálat is nyalogatni, akkor imádni fogod a cigiző csajokat. :)
2014. ápr. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Akkor örülhetsz mert nagyon sok fiatal csaj dohányzik...
2014. ápr. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egy lány ismerősöm van akinek jól áll, ha szívja. Szép vastag ajkai vannak és olyan "erotikusan" tudja szívni. :D Nem, nem mintha sz-pna, nem gondoltam arra de nem tudom elmagyarázni miért szexi :D Ahogy szívja, fújja :)
2014. máj. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert magabiztosságot sugall. Azt látod rajta hogy egy "belevaló" csaj. Pedig lehet hogy pont az ellentéte valójában. Gyakran azért kezd valaki bagózni, mert el akarja palástolni az önbizalomhiányát. Le tudja magát foglalni a cigizés mozdulataival, nem áll ott bárgyún a semmiben, kvázi el tud bújni a cigaretta mögé, ha ettől még szexi(bb)nek is látszik a pasik szemében, akkor pláne megerősítést nyer, hogy neki "szüksége van" a dohány(zás)ra. Mindenesetre nem okos dolog a dohányzás, semmilyen hosszútávú terveid ne legyenek a csajjal. Ha tudja hogy káros és mégis szívja, akkor ostoba, ha nem tudja, akkor meg tájékozatlan. (Persze hogy tudja, mindenhol találkozik a figyelmeztetéssel.)
2014. máj. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindig ez a hamutálas szöveg, ugrik a lemez... Ha meztelenül szívja, tényleg szexi :D
2014. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!