Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most komolyan megtette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most komolyan megtette velem a csaj? Komolyan?

Figyelt kérdés
Összejöttem vele, együtt voltunk 2 hónapig tényleg tökjó volt imádtam vele lenni, ahogy láttam ez kölcsönös volt, nem győzte mondani hogy mennyire jól érzi magát velem, sőt, a barátnői is azt mondták hogy háta mögött rólam áradozott. Aztán elvettem a szüzességét, másnap reggel megköszönte, és azt mondta szakít velem, csak már nem akart szűz lenni. Elhitette velem hogy szeret. Most ez komoly??? Mi a véleményetek erről??? Létezik ilyen?

2014. ápr. 24. 20:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezzzzz szívás.
2014. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
minden létezik. még te is
2014. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%
kihasznált egy csaj? hú de sajnállak....
2014. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt úgy is el tudta volna veszíteni, ha csak megkéri rá egy fiú ismerősét, hogy tegye meg vele.
2014. ápr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Eeez nagyon durva. Én azért elkapnám egy pofon erejéig. Ekkora ribizlit..
2014. ápr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik nem akart túl könnyűvérűnek tűnni. De eeeezzz.. kihülök
2014. ápr. 24. 20:24
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
hogy volt mersze..
2014. ápr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

van ilyen.

ez van.

:D

2014. ápr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Létezik... Bár én azt a lehetőséget sem zárnám ki, hogy ez csak kifogás volt, hogy ne kelljen a szakítás valódi okát közölnie.


Szerintem ez a "nem akarok szűz lenni" dolog egyébként is ordenáré baromság. Az első szexuális együttlétnek még ha nagyobb is a jelentősége, mint az összes többinek, nem nagyságrendekkel. Vagyis, a szexuális életed minőségét nem az fogja meghatározni, hogy szűz vagy-e, hanem az, hogy milyen partnerrel, milyen gyakran és milyen minőségben szeretkezel.


20/F

2014. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%

Az ilyen lányoknak vissza kéne varrni a szűzhártyáját minden b*szás után! Ez mekkora egy g*ci dolog! Nem is hallottam még ilyenről, pfff, szégyen.

Hegyezz ki olyan formára egy krumplit, hogy nagyjából írni lehessen vele, menj el a házához, írd az ablakokra, hogy "MEGHALSZ!", és amikor kicsit is párás lesz az üveg, meg fog jelenni rajta ez a szöveg.

Hajrá

2014. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!