Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Most velem van a baj vagy a...

Most velem van a baj vagy a cigaretta ennyire keserű?

Figyelt kérdés

1 éve cigizek naponta (olykor kétnaponta) egy szálat elszívok. Múlthéten vettem egy nekem új cigit nevezetesen Pattintós kék szofit. Elmentem szórakozni fél dobozzal elment nem volt rossz. A buliba eléggé leittam magam így "előbújt a róka is". Közel 5 napig nem gyújtottam rá mert a cigifüsttől kapott el a hányinger. Elkezdtem szívni hát vmi borzalom volt. Annyira keserű volt, hogy hihetetlen a végefele le se tudtam venni mert elkapott az öklendezés. Aztán megint nem gyújtottam rá 4 napig. Ma elkezdtem szívni ugyan abból szintén rossz volt. Keserű, nagyon rossz hiába pattintottam el.


Most a cigivel van a gond mármint a fajtával vagy ezt a keserű ízt mindig fogom érezni ha rágyújtok? Eddig mondom nem volt ilyen bármilyet szívtam. Talán a Multinál.


2014. máj. 6. 15:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Térítők kíméljenek.
2014. máj. 6. 15:33
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha rossz, minek szívod?
2014. máj. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A szervezeted automatikusan tiltakozik ellene. Erre utal az öklendezés, meg az undor, no meg az hogy nem ízlik.

Megerőszakolhatod magad, és szívhatod ha jól esik ha nem, majd nyilván több hányás után hozzászoksz és leküzdöd az undort.

Hozzáteszem mit nem adnék azért, hogy a saját szervezetem tiltson le, és megundorodjak tőle.


No nem térítettelek, de ha most csak tolod tolod ha kel ha nem, pár év múlva úgy fogsz a mostani időszakra visszagondolni, amikor majd le akarsz szokni, hogy mekkora marha voltál amiért erőltetted.

2014. máj. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondom eddig élveztem még a beton szofit is meg nem attól hánytam hanem a sok piától de a füst ahogy a képembe jött egyből bekábultam akkor, pedig faterom 15 évig szívta és sokszor voltam mellette. De azt nem tudom miért most van ez, miért nem az első cigiszívásomkor. Na mind1 majd megpróbálom más fajtával ha ott is ez van akkor lehet le kéne tennem
2014. máj. 6. 16:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet a szervezeted nem tolerálja a méreganyagokat.
2014. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki nem bírja, nem cigizzen.
2014. máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is így voltam,mondták hogy a szervezetem "letíltja" persze én hülye tovább cigiztem és rászoktam,persze nem úgy hogy 30.000Ft-ot kidobok erre az ablakon,de aztán átszoktam a mentolos elektromos cigire,az valami isteni,az illata is meg az íze is rendes mentol,és nem kell megtörni meg ilyenek.

Jah és olcsóbban is ki jövök.

2014. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!