Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Djarum Cherry cigit csak ki...

Djarum Cherry cigit csak ki akarom próbálni, mert még ilyen ízesítettet nem próbáltam. Ha egyszer megkostolom akkor már rá fogok szokni?

Figyelt kérdés
Érdemes tudni, hogy nekem a vaniliás szivar, akkor a sima cigi se jött be, és az arany malrbolo sem. szóval ha ezek nem ízlettek, akkor szerintem ezzel sem lesz gond hogy rá fogok szokni, nem??

2014. máj. 4. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Hulyesegeket tudsz kerdezni? A fuggoseg honapok, evek alatt alakul ki. Hohgy szoknal mar ra ha kiprobalod??
2014. máj. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
keep calm cask kérdeztem b-sszamegxddd
2014. máj. 4. 18:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Amilyen ára van, nem fogsz rászokni.
2014. máj. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2000ft-ba kerul. Az semmi...jo modu csaladbol szarmazom, ha nem cigibe akkor a kukaba kerul az a penz.
2014. jún. 18. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Mocskos gazdagok, más meg nem győz kuporgatni a töltöttre... Kukába dobálod a pénzt, ahelyett, hogy rászorulóknak adnád, no comment... Az ilyen megérdemli a tüdőrákot.
2014. jún. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is jó modu csaladbol származom, 2000 Ft az tényleg semmi, még 10 ezer se, de mi az hogy a kukába kerül a pénz? A pénzt becsülni kell.
2015. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!