Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit csináljak cigizés helyett?

Mit csináljak cigizés helyett?

Figyelt kérdés
Rágózni nem akarok,csak úgy mint valami hülyeséget ropogtatni,vagy rágcsálni.Mit tanácsoltok?

2014. máj. 8. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Szivarozás?
2014. máj. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szájrák?
2014. máj. 8. 14:31
 3/10 anonim ***** válasza:

vegyél ilyen gumis vagy rugós marokerősitőt:

[link]

2014. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez az erősítő nem is rossz.Sőt kifejezetten jó ötlet.Köszi.
2014. máj. 8. 15:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Rágj bagót.
2014. máj. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szivesen:)
2014. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
"rágj bagót" vagy rágjam a billentyűzetet :)
2014. máj. 9. 11:27
 8/10 anonim ***** válasza:
én elektromos cigit vettem, így mikor elviselhetetlen kéztetést éreztem pöfékelésre pl haverokkal ivászat közben, pláne mikor mindenki kivonult cigizni, akkor nekem is volt mit pöfékelnem, és mivel körülményesen de beszerezhető hozzá nikotin, de én nem azzal szívtam ezért idő közben a függőségem teljesen eltűnt, mostanra csak akkor pöfékelek ha tényleg ahhoz van kedvem, de pl most azt se tudom hol az ecigim mert pár napja rakodtam és nincs kedvem megkeresni... ennyire nem érdekel már...
2014. máj. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
elektromos cigit én is vettem,de nem vált be mert túl nehéz.Lehúzta a pittyem :)az autóban foggal kelett tartani,úgyhogy nem jött be.Szereztem amit tanácsolt valaki egy rugós marok erősítőt az bevált,de csak itthon,azért ha valahol rámjön a bagózhatnék inkább nem kapom elő és nyomom neki!
2014. máj. 13. 09:36
 10/10 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen ecigit vettél, de ezért kell tájékozódni mielőtt vásárolsz...

nekem van több is én kocsiban a Mini 510 ECO -mat szívom, némileg tényleg nehezebb mint egy analóg, de lazán megtartom a számmal.

2014. máj. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!