Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Akik csak hétvégén, alkohol...

Akik csak hétvégén, alkohol fogyasztása után, bulikban dohányoznak, hétköznap nem, azokat hogy nevezik?

Figyelt kérdés
És ha megkérdezik tőlük hogy dohányosok-e, akkor mit válaszolnak?
2014. máj. 11. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmi dohányosok.:)
2014. máj. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
kocadohányos partydohányos
2014. máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt a 3 formát ismerem én is, amiket fentebb leírtak. És ők általában azt válaszolják, hogy nem cigiznek, vagy ritkán azt mondják, hogy néha.
2014. máj. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Nem sokaig lesznek kocadohanyosok. Egyre tobbet es tobbet fognak szivni. Igy, hetvegen talan nem is a sajat cigijuket szivja, de nem tellik sokaig, mig maguknak vesznek majd. Tudom, en is igy kezdtem.
2014. máj. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki minden heten dohanyzik az szerintem illene dohanyosnak mondania magat. De aki csak neha, pl nem bulizik minden heten, az nem tartozik a dohanyosok koze. Ha nyaralok akar miden nap el tudok szivni egy dobozzal. Ha meg nincs semmi, akkor nem gyujtok ra honapokig. Pl az elmult 6 honapban 2 szer cigiztem, kb fel fel dobozt.
2014. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
pPPPPáávwák. Vagy nyomorèkok. Ha nem dohányzol,ne dohányozz.Ha meg dohányzol,akkor nem csak hètvègente.sajnos èn dohányzok,függő lettem .Ùgy kezdtem mint te. Nyomorèkoskodtam ès társaságba "hű,de komoly vagyok" most megmár cseszhetem.
2014. máj. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Előzőt minek pontoztátok le?mert elmondta,hogy ő is ìgy kezdte?igaza van.Aki meg nem fogja fel,hogy igaza is lesz az...
2014. máj. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én pózernek nevezem...
2014. máj. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!