Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vélemény, tanács? Másfél év...

Vélemény, tanács? Másfél év rendszeres dohányzás után egyik napról a másikra abbahagytam. Ez volt április 2-án. Azóta 2x gyújtottam rá mind2 alkalommal buli volt, be voltam rugva. Egyébként egyáltalán nem is hiányzik. Többi lent.

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem is fogok rágyújtani többé, csak ha inni fogok. Mennyire ártalmas havonta 8-10 szál cigi?

2014. máj. 16. 00:39
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Annyira ártalmas mint a napi 2 doboz cigi. A cigiről vagy leszoksz vagy nem. Ha le akarsz szokni,akkor nincs olyan, hogy havi 8-10 szál.

Én napi 2 doboz cigit szívtam el, és egyik napról a másikra szoktam le. Lassan 15 éve nem gyújtottam rá. Neked sem kéne.

2014. máj. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Argloss ***** válasza:
100%

Nem hagytad abba a dohányzást, csak jóval kevesebbet dohányzol...

Nem fogjuk tudni megmondani, hogy számodra ez mennyire ártalmas, mert a te testi adottságaidtól és életmódodtól függ, hogy mennyire káros rád nézve a dohányzás. Annyi biztos, hogy a rendszeres ivás és dohányzás nem használ az emberi szervezetnek, de hogy mikor veszed majd észre a gondokat amiket okoz azt az orvosod se tudná megmondani...

Az én véleményem az, hogy a dohányzás nem éri meg. Rontja az egészséget és az árához képest nem nyújt különösebb élvezetet, ráadásul büdös és ha rászoksz, akkor a hiánya feszültséget okoz.

Azt tanácsolom, hogy gondold át, hogy miért is jó neked a dohányzás és ez alapján dönts a dologról.

2014. máj. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
melyik ártalmasabb, az arzén vagy a cián... ha mindkettõvel mérgezed magad és úgyis beledöglesz, akkor mi értelme összehasonlítgatni a "károsságát"
2014. máj. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Havi 8-10 annyira ártalmas, mint napi két doboz? Te megőrültél!
2014. máj. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Időpont ma 18:46

Miért is ne lenne ártalmas? Teljesen mindegy hogy havi 8-10 szálat vagy havi 2 dobozzal szív el valaki. A tüdő attól még tönkre megy, megfeketedik..

2014. máj. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy nem ártalmas, csak azt, hogy a két mennyiséget nem lehet egy lapon említeni. Ne forgasd ki a szavaimat!
2014. máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!