Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen cigarettát kéne vennem?

Milyen cigarettát kéne vennem?

Figyelt kérdés
Most egy Kék Camelem van és bár jól esik szeretnék valami mást is kipróbálni. Szerintetek milyet kéne vennem? Gondoltam Arany Marlboro-ra, Kék vagy Piros Lucky-ra, Kék vagy Narancssárga Pall Mall-re, Kék Bondra, stb. Melyik lenne számomra a legjobb? Csak alkalmi dohányos vagyok. Az erősség nálam szerintem nem nagyon számít, a lényeg, hogy kifejezetten élvezetes, finom legyen.
2014. máj. 17. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha csak alkalmi dohanyos vagy,akkor erdemesebb dragabb,de finomabb cigit venni. Pl. Djarum.

Ha nem akarsz ennyi penzt befektetni,akkor Davidoff.

Narancs Pall Mall gyenge,es kicsit jellegtelen az ize is.

Ha szereted a pattintosat,akkor mindenkeppen Marlboro Gold Beyond a tuti!

Ha nem azereted a mentolt,akkor csak sima arany Marlboro.

Esetleg valamelyik Dunhill,ami meg jobb.

Remelem tudtam segiteni!:)

2014. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, segítettél.:) Esetleg a Lucky az milyen lenne?
2014. máj. 17. 18:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem rossz a kek! Viszont a piros nekem nagyon eros. Egyebkent nekem nem a szivem csucske a Lucky,de hat kinek mi..........:)

(Elso voltam!)

2014. máj. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Még egyszer köszi!:)
2014. máj. 17. 19:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez mekkora fasz.ság.

Az erőssége nem számít,de számít!!

A világos kék és a sötét kék sophiane között például elég nagy a különbség. és még rengeteg másik név között is.

Ezt nehogy már más döntse el helyetted!

Kóstold végig az összeset. aztán majd megtudod melyik a jobb.

Minden embernek más és más jön be!

De ha megfogadsz egy jó tanácsot, akkor még most abbahagyod a bagózást!

Mert most azt hiszed ugyan már. csak koca dohányos vagyok nem kell nekem folyton. aztán 3-4 esetleg 6 év múlva azon kapod magad, hogy minden nap elszívsz 1-2 vagy akár több szálat is, a végén meg már naponta/kétnaponta veszed ezt a szart.

2014. máj. 18. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja és még annyit, hogy az ára. Vagy a cigaretta márka presztizse nem biztos, hogy a számodra finomabb ízt rejti magában.

Szívtam már rohadt drága neves cigit. és mégis én megmaradtam egy olcsobbnál.

2014. máj. 18. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha az izt nézed és figyelembe vesszük az árat is vannak 500 forintos szivarok mindenfele ízben, vagy ukrán cigik (epres lifa)
2014. jún. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!