Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vizipipát szeretnék venni...

M4rciB0x kérdése:

Vizipipát szeretnék venni szerintetek menyire káros ha nem dohányal hanem kővel szívom?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és pár hete egyik haveromal vizipipáztunk persze kővel dohányal nem is akarom ki probálni.Nekem nagyon tetszet és már az elött is gondolkodtam rajta hogy veszek egyet. Olvastam olyanokat hogy 1 vizipipázás = 100 cigivel de szerintem hülyeség még cigit nem szívtam még egy slukot se, igazábol a víz is meg a cső is meg szüri a fütöt és ami ki jön a végén az már csak víz göz nem? A kőben nincs káros anyag úgy tudom csak aroma. (normális válaszokat várok és kamu híreket kérlek ne írjatok mint pl a 100 cigi)

2014. máj. 26. 14:38
 1/2 without ***** válasza:
nos hát igen megoszlanak a vélemények elég erősen, a víz szerintem nem szűr sok mindent de a füstöt jelentősen hűti és ilyenkor kicsapódnak a káros anyagok, amikor a csövet szoktam mosni akkor ilyen fura fekete cuccok jönnek ki belőle, plusz amikor kiöntöd a vizet annak is elég furcsa színe lesz és érdekes dolgok úszkálnak benne, a vízbe jeget is szoktunk tenni és nagyon-nagyon hideg vizet akkor elég kellemes hideg a füst is ami ebben a nagy melegben nem rossz, én még kővel nem próbáltam nikotin nincs benne az biztos dohányban 0,5% al-fakher esetén 0,05% de te elméletileg meg sem veheted mert csak dohányboltban lehet kapni, a kő nincs kórhatárhoz kötve, a szénizzásából fakadóan elég nagy mennyiségben tartalmaz szén-monoxidot amit semmi nem szűr meg, az interneten ha utána keresel akkor sok mindent találhatsz róla nyilván a dohány multik védik a piacukat mert a vizipipa egyre nagyobb teret nyer a nyugati világban, én is 14évesen szívtam először dohánnyal a márkára már nem emlékszem de sárga dinnyés volt az biztos utána 4 évig semmi most már van egy sajátom dohánnyal használom kb 2-3hetente használom haverokkal, [link] ez talán segíthet de zacher gábor véleményét is megkeresheted a vizipipázásról, én azért ilyen fiatalon nem ajánlanám várj még egy kicsit mondjuk 18ig, a16 után már úgy is el tudsz menni diákmunkára és saját magad tudod ezt finanszírozni
2014. máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

sziaaa:)

én decemberben vettem pipát (vizipipawebaruhaz.hu (bronz csomag, nagyon megéri:)) adtak ugye hozzá ajándék shiazot is :) dohánnyal is szívtam már, csak annyi a külöbdség, hogy a kő jobb volt, mert az nem ég meg, és azt "újra" tudod hasznosítani a dohány ha elég akkor meg kuka :) a köves vizipia is káros, de nem annyira :)

14/L

2014. máj. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!