Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 2014 06 03 án vették ki a...

Derkusich Dávid kérdése:

2014 06 03 án vették ki a mandulámat. (8 napja) ilyenkor már rálehet gyujtani?

Figyelt kérdés

2014. jún. 11. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ahelyett, h leszoknál, ha már 8 napig kibírtad...
2014. jún. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez magán jelleg hogy kimit csinál.. csak érdekel hogy ilyenkor már lehet e dohányozni
2014. jún. 11. 13:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy évig nem lehet.
2014. jún. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az lehetetlen.
2014. jún. 11. 13:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy rálehet, de szerintem ilyenkr 4x annyit szívj, hogy jobban érezzed!
2014. jún. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem meg hurutom van és nem ajánlatos ilyenkor rágyújtani. Nem tudom, ha már képes vagy mindent úgy csinálni, mint régen akkor szerintem lehet, de legegyszerűbben kérdezz meg egy jófej orvost.;)
2014. jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nehezen megy a nyelés és sebes még a torkod akkor ne gyújts.
2014. jún. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tudom már nem aktuális, de amikor nekem kivették a mandulámat, egy hónappal a műtét után gyújtottam rá, és baromi rosszul esett, mert nem gyógyult még be a seb -bár nekem mélyen is vágták ki- . Én azt tanácsolom neked, ha eddig még nem tetted, egy hónapig ne gyújts rá! Aztán ha nagyon-nagyon akarod, akkor, de én azt tanácsolom neked hogy inkább ne is gyújt rá, ha ilyen ügyesen és erősen ment 1 hónap, menni fog több is. :) Én is letettem több mint fél éve a cigarettát, jobb a közérzetem, több a pénzem amit ruhákra és csecsebecsékre, nasikra költhetek meg félre tehetek :) Persze ha még nem érzed hogy itt az ideje annak,hogy leszokj, akkor cigizz. :)
2014. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!