Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van olyan aki nikotinpótlóval...

Van olyan aki nikotinpótlóval szokott le a cigiről?

Figyelt kérdés
Én azt vettem észre hogy ezek a termékek csak felesleges pénzkidobás,hogy ezek az elvonási tüneteket csak felerősítik.Én ilyen cuccok nélkül sikerült leszoknom,ezek segítségével egy hétig sem bírtam ki...

2014. jún. 17. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Adj tanácsot légyszi!Sehogy nem tudom letenni a cigit!
2014. jún. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem tagadom Én olyan időszakban tettem le a cigit,amikor boldog voltam.Gyakorlatilag letettem és nem szívtam többé.Ha nem használsz semmiféle nikotin pótlót akkor sokkal jobb a helyzet,annyira nem érzed a késztetést csak néha időközönként.Érdekes,erős dohányos voltam évekig tekertem magamnak a keményebb dohányokat.

Szóval letettem mindenféle pótló nélkül és így annyira már nem is volt gáz(nem úgy mint a tapaszokkal és rágókkal)

Nekem az első hetek érdekes mód hamar elmentek.Nem tagadom mindig próbáltam lefoglalni magam,melóhelyen is a szünetben inkább tovább dolgoztam ha nem voltam éhes.És mindig kerestem magamnak valami elfoglaltságot.Szóval sosem volt olyan hogy unatkoztam.(amíg dohányoztam,addig sokszor volt amikor unaloműzésként is rágyújtottam,meg rituálészerűen is kávéhoz,meló elött,után,közben,sex után ,sör mellé stb stb)

Szóval mikor már meg van egy hét annyira nem gáz,mert ha egy hetet kibírtál miért ne bírd ki még egy hétig.Ha eljutsz addig hogy fél éve nem gyújtasz rá akkor miért is gyújtsd rá ha már eddig kibírtad?Én azt hittem hogy ez a rágyújthatnék soha nem fog eltűnni az életemből,azt hittem hogy így ezzel az érzéssel fogok meghalni.Na de ez nekem kb 1 év után tűnt el.Nem tagadom nagyon részegen cigiztem(de nem emlékszem rá).Most viszont már annyira leszoktam hogy próbáltam letüdőzni és köhögtem is tőle.

Én leszokásnál mindig sóspálcát ettem ,és sűrűn használtam füstölőket.Sokan nem nézték ki belőlem hogy leszokok,leszokásommal másokat így inspiráltam is mert ha én letudtam szokni akkor ők miért is ne :) Na meg emellett akkoriban körbe voltam véve irigy érdekemberekkel,akik csak a potenciális cigielosztót látták bennem,nos kaptam mindig a füstöt az arcomba néha,meg az állandó kínálgatást.Hogy mekkora nyomorékok egyesek! Na mindegy a lényeg az hogy az egész leszokás alatt a nehezek azok mindig is a holtpontok voltak,mert egy ideig nagyon könnyen megy ,néha néha nagyon rágyújtanál.Na olyankor kell csak nemet mondani,ha akkor ki bírod akkor már le is szoktál...

2014. jún. 17. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!