Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az gáz, ha ennyit szívok el...

Az gáz, ha ennyit szívok el egy héten? Folyt lenn.

Figyelt kérdés
Egy héten nem sokat, kb 3-4 cigit szívok el. Az én koromban a fiataloknál azért az átlagos arány nem ekkor, de én nem szeretnék komolyabban rászokni. Csak néha rágyujtok mert jólesik de ennyi. Szerintetek miit csináljak, hogy ne váljon függőséggé? És arra sincs nagyon ötletem, hogy hol dohányozzak. Ha van javaslatotok akkor várom. :)

#cigaretta #dohéynzás
2014. jún. 20. 22:11
 1/8 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2014. jún. 20. 22:11
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy ne szokj rá komolyabban? Biztos le leszek pontozva... Na mindegy: HAGYD ABBA! Egy idő után megfogod adni magadat a függőségnek, és azzá válsz.
2014. jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod tartani ezt a heti pár szálat az még nem gáz szerintem. Akkor keződne ka gondok, ha beleesel abba a hibába, hogy mindig egyre többet és többet szívsz és a végén mrá csak azt veszed észre, hogy elmegy napi egy doboz és nem tudsz 2 óráig meglenni cigi nélkül.Döntsd el, hogy a heti 4 a max, ha az megvan akkor azon a héten nincs több és kész. Egyébként meg mi az, hogy hol cigizz? Erkély? Ha nincs erkélyed csak kimész az utcára, vagy mikor sétálsz mondju ka buszhoz aközben elszívod a napi szálat.
2014. jún. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
itthon nem tudják hogy cigizek és azért kérdeztem. A szomszédok meg nem akarom hogy lássák. de azért köszönöm :)
2014. jún. 20. 23:00
 5/8 Bajer ***** válasza:
Csak az álmaidban cigizz. Ha nem mered vállalni a rokonaid, szomszédaid előtt akkor ez csak púp a hátadon. Szabadulj meg tőle vagy ott szívd ahol a heti 3-4 szálat eddig szívtad.
2014. jún. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A gáz egy halmazállapot, a dohányzás meg cselekvés, úgyhogy a válasz: nem. 17 évesen ilyen beszari vagy?
2014. jún. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A heti 3-4 szál cigi szerintem egyáltalán nem káros az egészségedre nézve, továbbá a zsebed is megbírja.Viszont vigyázz arra, hogy ne lépj a következő fokozatra.Én is így kezdtem, és a legtöbben így szoknak rá, hogy először csak bulikba, aztán már egyszerűbb összejöveteleken is,aztán sima hétköznapokon is csak úgy egyet majd pedig minden nap.

Viszont ha meg tudsz állni, ennél az adagnál, azzal ellehetsz még pár évtizedig, mert ez érdemben nem károsítja a szervezeted szerintem.Persze ha hajlamos vagy a dohányzással kapcsolatos megbetegedésekre, akkor igen.

2014. jún. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tarts szünetet és kicsit ritkábban gyújts.
2014. júl. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!