Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha havonta egyszer szívok...

Ha havonta egyszer szívok "biofüvet" (un. Herbált) akkor mennyi bajom leheT?

Figyelt kérdés
ha havonta egyszer elszívok egy laza (úgyértem,hogy kevés füvet teszek a dohányba) füves cigit..akkor mennyi bajom lehet?
2014. máj. 25. 10:56
 1/7 anonim válasza:

Szia! :)

Akármilyen ritkán, de használsz ilyesmit, alkalomról-alkalomra elpusztít valahány sejtet és butít, természetesen nem olyan mértékben, mintha minden nap használnád.

2014. máj. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon is sok bajod lehet tőle, bár nem nagy valószínűséggel, de lehet. Ha le tudod írni, hogy mi van benne akkor már kevesebb, de lássuk be halvány lila gőze sincs az emberek 99 %-nak, hogy mi van benne. Valamilyen szintetikus sz@rral le van fújva a majoránna és örülj neki.

Ha nagyon szívni akarsz akkor szívjál füvet, de inkább hanyagolj minden illegálisat, nem éri meg. Legalább is szerintem. Ott az alkohol, az is kiüt. :DD De komolyra fordítva a szót, a Herbált inkább hanyagold :)

2014. máj. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az alkohol nem jo alternativa, kar is ajanlani, mert az kemenydrog.

De az ismeretlen az meg azert veszelyes, mert nem ismeri senki. Nem tudja senki, mit okoz, es mi okozza. Mivel fog a szervezetben talalkozni es egyutt egy harmadik erzest, problemat, akarmit okozni.


Nem is ertem, minek kell ezeket elszivni, ami igy at van itatva valami szemettel, azt meg is lehet enni, legalabb a tudot nem karositja az ember feleslegesen.


Bar, en a gyomromba se tennek semmi ilyen szutykot, penzert se.

Tudatlan proletargyerekeknek talaltak ki ravasz emberek ezt a termeket, az elnevezese a legrosszabb vicc a vilagon.

Merthogy se nem fu, se nem bio...

2014. máj. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 x) ***** válasza:
Ha rendes marihuánát szívnál, akkor azt mondanám, hogy semmi bajod nem lesz, sőt rákmegelőző hatása van. De ezek a szintetikus szarok, amikben az isten tudja mi van... Szóval ha drogozni akarsz akkor legalább "igényesen", tiszta anyaggal tedd, attól talán nem lesz bajod.
2014. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
és ez mire jó? ha egy hónapig kibírod nélküle akkor mi értelem? persze nem mondom hogy nyomd keményen sőt ellenkezőleg...semmire nem jó! tapasztalatból mondom
2014. jún. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 braunito válasza:
Figyelj 8 éve szívtam abból 3 év bio fű volt. Leírok 1 mondatot amit ha van némi józan eszed halgatsz 1 olyan emberre aki bennfentes ebben a témában! : ha teheted 1000 fokos körben kerülöd, mert egyszer csak úgy jársz, hogy jön 1 jó kis roham amit kiserhet szívdobogás, ezzel együtt lezszomj. És ez tapasztalat! Vagy nemet mondasz, vagy minden egyes szivassal közelebb kerülsz a kaszashoz! Szívből kívánom h legyen eszed. Éld az életet rendesen!
2014. dec. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az előttem válaszolónak van igaza! Kerüld messziről ezt a bio szemetet! Én személy szerint 6-7 évig szívtam,sajnos bitang sokáig bioztam is amit abba hagytam,aztán megint elkezdtem...Azt tapasztaltam,hogy a régebbi bioktól eltérően a mostaniak sokkal de sokkal erősebbek. Iszonyatos pánikrohamaim lettek,depressziós lettem,halálfélelmem volt.Azóta is gyógyszert szedek a pánikbetegség és a depresszió miatt.Nem szívok már 3-4 hónapja (soha többet nem is fogok..) Ha van eszed,megkíméled magad ezektől a kellemetlen mellékhatásoktól.. Rem segítettem. :)
2015. febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!