Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elég sokat dohányzom. Ha most...

Elég sokat dohányzom. Ha most lerakom, nagyon közeljövőben (egy hét, hónapon belül) milyen pozitív hatásai lesznek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel meghízol.
2014. júl. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azért mert többet eszik ilyenkor az ember,vagy mert lelassul az anyagcsere?
2014. júl. 2. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Többet eszik, pl. barátnőm amit cigire költött volna, abból kaját vett :D
2014. júl. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég sok van:)

[link]

2014. júl. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bognár Etelka ***** válasza:
Én csak a saját esetemet írhatom, hiszen minden embert más anyagból gyúrtak! Én nem ettem többet, nem ettem mást. Ám 9 hónap alatt iszonyú sebességgel felszedtem 12 kilót! Utána még szép lassan pár év alatt még 3-at. Mind háj! És mivel olyan gerinc műtéteim voltak, melyek semmi sportot nem tesznek lehetővé, abból bizony egy deka sem megy le. Betegség és egyebek miatt ugyan 15 kilóval ma már könnyebb vagyok, de az mint izomvesztés volt. A háj maradt. És mindenféle felső légúti megbetegedésre fogékonnyá váltam. Korábban ezeket nem ismertem.
2014. júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!