Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzásról való leszokás...

Dohányzásról való leszokás után milyen pozitív változásokat vettél észre magadon?

Figyelt kérdés
Bőröd feszesebbé vált..haj fényesebbé..ilyesmi..de a negítvumokra is kíváncsi vagyok...illetve,h menyi idő után tetted le?
2013. jún. 23. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:

6 év után (napi átlag 6 szál)

3 hete nem szívom


nem krákogok reggel, jobban érzem az illatokat, kevesebbet köhögök, a bőrömön még nem látok semmit, a közérzetem jobb, és nem vagyok büdös :)


negatívum csak 1 van: amikor kicsit magam alatt vagyok, akkor jó lenne vigasztalónak egy cigi, de túllépek rajta, nem akarom elrontani

2013. jún. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9év utás sikerult lettenni 3hétig sajna visszaszoktam napi 12-15 szal.körülöttem mindwnki cigizik és nem voltam elég erös.pedig a 3.hét már könnyebb volt joval.de az a 3hét az csodás volt az elvonasi tüneteket leszamitva. nem köhögtem nem égett a gyomrom sokkal jobban éreztem az ízeket szagokat, nem voltam hamutalca szagu és több pénzem maradt.viszont elég ingerült voltam néha fajt a fejem és barmit megadtam volna egy cigiért és ez annyira ciki volt,szégyeltem magam nagyon és akkor is mikor ujbol ragyujtottam.
2013. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lassan 1 hónapja, hogy nem gyújtottam rá 13 év aktív dohányzás után.


Pozitívumok:

-Egészségesebb színű az arcbőröm, eltűnőben vannak a szemem alatti árkok, karikák (feszesebb nem lett, mert még fiatal vagyok)

-Nem vagyok büdös, kesernyés, "fáradt" dohányszagú. Ennek azért is örülök, mert imádom a parfümöket és végre normálisan érzem magamon őket, nem cigiszaggal keveredve

-Jobban érzem az ízeket.

-Meg tudtam magam ajándékozni valamivel, ami tuti cigire ment volna el

-reggelente mintha könnyebben ébrednék, rövidebb ideig tart a felkelés utáni kómásság

-nem cseszek el annyi időt amikor el kell indulnom valahova, hogy na még egy cigire rágyújtok

-nem kell szégyenkeznem amiatt, hogy az utcán jön rám a cigiszükség és rá kell gyújtanom nyilvánosan.


Negatívumok:

- mentálisan nem vagyok jól, hiányzik a cigi, szomorúnak és üresnek érzem magam és a világot

-a bőrömön elég sok pattanás jön ki, egyik barátnőm szerint most jön ki a sok méreganyag

-mintha büdösebbet izzadnék, ami rám sose volt jellemző. Ez valószínűleg a méreg távozásával lehet összefüggésben

-kevesebb folyadékra van igényem, mert a cigi szárít és minden cigizés után szükségem volt régen egy pohár vízre. Most meg elfelejtek inni.


Megmondom őszintén, összességében nem érzem jól magam. De remélem, hogy majd könnyebb lesz és megéri a szenvedés.

2013. nov. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy eleredt az orrom vére. Rögtön rá is gyújtottam és azonnal visszaszoktam, azóta élek boldogságban és egészségben.
2013. nov. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!