Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha beszívsz (fű) akkor tudod...

Ha beszívsz (fű) akkor tudod irányitani magad? Milyen érzés?

Figyelt kérdés
Köszi előre is

2014. júl. 3. 02:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat en most ebbe a pillanatba bevagyok allva es nagyon jol erzem magamat :D
2014. júl. 3. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Igen tudod, kissé hasonló a részegséghez csak sokkal kellemesebb, kisebb formák villognak be amikor beüt, inkább lusta és kissé bamba, lassúfelfogású leszel tőle, nem önkontrollálhatatlan. Értsd kanapén ülsz és nem tudsz felállni és 1 métert sétálni, nem azért mert nincs egyensúlyod, vagy bármi csak olyan szinten ellustulsz.
2014. júl. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

en tegnap szivtam eloszor. jv t (nekem kb 2 oran keresztul hatott)

elkezdtem bizseregni, a latasom elhomalyosodott, olyan volt mintha egy jatekba lettem volna vagy egy filmbexd belassultam, rohogtem mindenen, kiszaradtam teljesen. utana elkezdtem hanyni es olyan erzesem volt tobbszor is hogy megfulladok.

felalltam elindultam, olyan erzes volt mint aki reszeg . ah de kaptam mindenen :D. masfel ora mulva lefekudtem es elaludtam :D ra egy orara felkeltettek, nagyon sokat ettem. faradt voltam. kb ennyi volt:D

2014. júl. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Én azt bírtam a legjobban hogy mikor hozzáértem valakihez olyan volt mintha össze olvadna velem..xD meg elvileg mindent viccesebb úgy csinálni filmezni stb táncolni tényleg : D bár én akkor elősször próbáltam rendesen és hányingerem is lett tőle..xd viszont nem voltam másnapos _D
2014. júl. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hu hat hihetetlen jo erzes volt:DDD semmi bajom nemvolt nem is volt hanyingerem utána igazabol annyi h utana nagyon kiszaradtam es ehes voltam kozbe meg olyan jo volt
2014. aug. 31. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!