Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék ez az érzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ez az érzés ellen? 1,5 éve kezdődött tovább is fog tartani? Érzéseket lehet irányítani? Én vagyok ahibás hogy nem tudom magam ezen túl tenni?

Figyelt kérdés

Novemberbe lesz 6 éve hogy együtt élek párommal.

1,5 évvel ezelőtt páromnak lett egy haverja aki állandóan hívta a pasi hogy a barátnőjének a családjához menni szeretnének és vigye el őket. Mindig elvitte őket, barátjának a nőjének 3 lány testvére van abból kettő minden áron nyomult páromra. Elsőnek velem kezdtek el barátkozni és állandóan páromról kérdeztek, nekem le esett hogy szeretnének valamit és csúnyán össze vesztünk. Páromat el tiltottam tőlük de titokba ugyan úgy járt hozzájuk, éreztem mindig és sokszor össze is vesztünk néha el is durvult, de nagyon szeretem és nem bírtam elhagyni küzdöttem. Tavaly augusztusba párom elkövetett egy hibát kisebb dolgon össze vesztünk és azt mondta megcsalt, én egyből tudtam hogy csak is a lányok közül lehet az egyik, fel hívtam a lányt össze vissza beszélt, azt mondta nem feküdt le vele de együtt aludtak és 1 évig együtt voltak, nem hittem neki nagyon kiborultam átsírtam az éjszakát. Másnap elmentem sétálni és lejött ez a nő és nekem jött el kezdte ordítani mindennek lehordott és mutogatta hogy miket kapott páromtól, így is ki voltam ezzel még jobban lelki válságba értem. Nem értettem hogy képzeli hogy rám emeli a hangját és trágárkodó szavakat mond mikor ő mászott rá egy foglalt emberre, tudom mindenhez két ember kell. 1,5 éve egyfolytában ez a nő járt az eszembe, gyűlölöm . Augusztus óta zaklatott áll közösségi oldalakon zaklatott, követett. Párommal ezek után se szakítottam nem bírtam, sokszor meg kaptam hogy milyen hülye is vagyok, és ? tudom de szeretem, az érzéseimnek nem parancsolhatok akár mennyit szenvedtem. Közbe kiderült hogy 8 hetes terhes vagyok, ez is úgy hogy mikor lejött ez a nő hozzám eldurvult a veszekedés és el lökött és rá estem a sínekre nagyon meg ütöttem magam, be kerültem a kórházba és el vetéltem. 4 napot voltam a kórházba, nyomták belém a nyugtatót, úgy éreztem a fizikai fájdalmam nem érhetek fel a lelki fájdalmaimmal. Csak az volt bennem hogy a barátom megcsalt, vele maradtam és zaklat a szeretője közbe el vetéltem. Össze zavarodtam 2 hétig itthon voltam a szobámba, párom sírva könyörgött szedjem össze magam, de ez örökre bennem maradt úgy érzem. Egy kis idő eltelte után mikor össze szedtem magam, senkivel nem beszéltem családomon kívül, sem a pletykákkal sem az internettel nem foglalkoztam. Ezek után fel mentünk párom rokonaihoz, persze itt lakik ez a nő is. És mikor a látogatás után haza indultunk a kapun mentünk volna ki oda jött az össze lány és mindent nekem kiabáltak le ordítottak, tudtak a vetélésemről undorító szavak mondtak a babáról, igaz 8 hét nem sok de sztm akár 1 hét akár 20 hét amikor megfogant az már egy élet. Azt mondta nekem ez a nő idézem,, örülök hogy kirohadt belőled a gyerek, nem bírtam nem volt erőm vissza szólni utána neki mentek az időseknek, úgy éreztem ilyen a mesékben sincs. Még az nap feljelentettem őket, egy közeli rendőr ismerős fel hívta őket és szólt nekik a közelembe se jöhetnek, nem is jöttek csak smsk, leveleket kaptam. Szerelmes páromba az a nő mai napig betegesen, és tudja párom utálja és soha nem lesz vele de nem hagy minket. Ma találkoztam vele, és a kishúgomnak azt mondta szánalmas vagy, nem akartam nyilvános jelentett mert tudni illik hogy ő többször megalázott nyilvános helyeken. Azóta is félek hogy közeldni fog barátomhoz, és már annyi nyilvános oldalt le tiltottam, de mindig figyel. Elnézést az össze vissza mondta fogalmazásért és lehet értelmetlen de ezt nehéz volt össze foglalni senkinek nem tudtam elmondani teljesen, mert senki nem ért meg, mindenki azt mondja szakítanom kellet volna, de miért? nem tudok mert szeretem most sokkal jobb a kapcsolatom mint ezelőtt és érzem hogy szeret és próbálkozik, de félek én rontom el mert ha meg jelenik ez a nő félek, annyira mély seb van bennem. Teljes szívemből gyűlölöm. Mit tegyek hogy túl esek rajta ? És még azt is hozzá tenném már normálisan is próbáltam beszélni ezzel a nővel de nem ér semmit. Remélem valamennyire meg lehet érteni



2013. júl. 4. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak bele-bele olvasgattam, mert tényleg elég össze-visszaság a dolog, szóval nem tudom jól értem-e ezt a helyzetet.


Tehát van egy nő, aki folyamatosan zaklat titeket, akivel a párod megcsalt korábban? Én a helyedben megszakítanám a kapcsolatot a hapsival is, elég érdekes egy közeg lehet. Vagy ha annyira a saját fejed után mennél és maradnál vele, akkor meg próbáld a rendőrség segítségét kérni, bizonyítékokkal alátámasztva.


Ha ez is kizárt, fel kell venned a kesztyűt a nővel és szépen elküldeni a tudod hova. Az ilyenek a normális szóból nem értenek.

2013. júl. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tanácsolták hogy írjam le hát ha jobb lesz de még megfogalmazni is nehéz volt, beszélni is rossz róla. Még vér nem folyik a rendőrség nem csinál semmit hiába mutogattam a leveleket, smsket. Elszeretném felejteni, levegőnek nézni mert ezt tanácsolta édesanyám de nem megy és kezdem magamat hibáztatni hogy miattam van, én teszem tönkre a kapcsolatom és az életem. De nem tudom kontrollálni az érzéseim
2013. júl. 4. 23:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1-Keress egy pszichiáter,sürgősen,a legnagyobb jóindulattal mondom,nem bántásból.Hátha segíteni tud feldolgozni sok mindent.


2-El kéne költözni,ha lehet.


3-Hagyd az internetet egy jó ideig,nem menj közösségi oldalra,ne nézegess senkit,semmit.


4- Megcsalt a párod?-volt már ilyen,nem is egy. Elment a gyerek?-ilyen is volt,lehet még másik. Hülye a nő?-szard le,más miatt minek idegesíted magad.


5-Párod szeret,veled akar maradni?-törődj vele,és engedd el a problémát.


6-Ha nem tudsz megbocsájtani és félsz,el kell engedned és kezdjél új életet.


ezeket tudom ajánlani.

2013. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. tudom hétköznapi a problémám. Próbáltam elmenni pszichológushoz de annyian le hülyéztek hogy úgy gondoltam inkább magamban hagyom.
2013. júl. 5. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!