Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Félbe lehet hagyni a vizipipáz...

Félbe lehet hagyni a vizipipázást ha egyszer már meggyújtottam a szenet?

Figyelt kérdés
Mondjuk nekiállok pipázni,de csak 10 percig van rá időm és ha leveszem róla a szenet és eloltom,utána tudom folytatni új szénnel?A dohánynak/ásványi kőnek nem lesz baja és ugyan úgy lehet utána szívni?

2014. júl. 5. 09:05
 1/2 without ***** válasza:
elméletileg igen, de én még így sose használtam, gondolj bele 10perc alatt nem melegszik át olyan jól a kerámia mire rendesen át melegedne akkor te már leveszed a szenet míg lehül addig melegíti követ és a dohányt és ha újra kezded akkor ezt megint fel kell melegítenie a szénnek vizet meg amúgy is ajánlott cserélni mert az is rontja az ízeket, ez egy idő igényes dolog csak akkor csináld ha elég időd van rá különben ilyen rövid idő alatt nem lesz meg a pipázás varázsa tehát nincs sok értelme, ezt a 10percest meg a cigi is tudja
2014. júl. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm szépen a gyors választ :)
2014. júl. 5. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!