Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kéthetes táborba megyek, ahol...

Kéthetes táborba megyek, ahol nem lehet dohányozni. Nem igazán tudnám kibírni két hétig cigi nélkül, mit ajánlotok, nikotinos rágó, tapasz?

Figyelt kérdés

2014. júl. 13. 16:05
1 2
 1/14 anonim válasza:

olyan nincs h nem lehet

biztos el lehet vhova vonulni

2014. júl. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem sajnos ezek még a táskát is átnézik, raadasul az egész egy volt úttörőtábor területén lesz, tele emberekkel, a keritéseknél is kamerák vannak felszerelve, tiszta 1984 :))
2014. júl. 13. 16:45
 3/14 Shai-Hulud ***** válasza:
7%

Olyan nincs, hogy nem bírod ki.

A cigaretta nem létszükséglet.


Én 35 évig dohányoztam, mielőtt leszoktam. Úgyhogy megalapozottan állítom, hogy a dohányzás az egyik legnagyobb hülyeség, amit csak elkövethet egy ember az élete folyamán.


Jobban tennéd te is, ha leszoknál róla, mert így nem elég, hogy tönkreteszed a szervezetedet, de még jól meg is fizeted az árát.

2014. júl. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Elég durva tábor lesz, semmi strand, kimászkálás? Mi lesz a program akkor? Mert szerintem pl. ha mentek strandra, ott lehetne pl a wc-ben.
2014. júl. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem, sajnos nem lehet kimenni a tábor területéről
2014. júl. 13. 17:01
 6/14 A kérdező kommentje:
minden bent van a tábor területén, medence sportpályák, szal annyira nem azert nem fogunk unatkozni:)
2014. júl. 13. 17:04
 7/14 x) ***** válasza:
Tanárok, nevelők, szervezők között is biztos van olyan, aki dohányzik. Vagy kérdezd meg aki szimpatikus, vagy rendesnek tűnik, vagy csak nézd meg, hogy ők hova járnak cigizni. Első pár nap felderíted a terepet, hogy hol tudnád elintézni. Illetve rajtad kívül is biztos lesz olyan, aki cigizik, majd kitaláltok együtt valamit. A cigit meg jól eldugod valahol a táskádban.
2014. júl. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hagyuk mar 16-17 évesen nem bírod ki 2 hétig cigi nélkül??????
2014. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Megoldás: nem kell ilyen helyre menni... Fémdetektoros kapu, röntgen + mélymotozás elit kommandósok gyűrűjében, harckocsis támogatással nem lesz? A Fehér Házba mentek táborozni vagy a Pentagonba?
2014. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
utolsó :DDDDD
2014. júl. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!