Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Itt miért írnak válaszokat...

Itt miért írnak válaszokat olyanok akik utálják a dohányzást, cigit?

Figyelt kérdés

Nem tudtam hogy van ilyen témakör de ma csak a kíváncsiság kedvéért bele olvastam.

Annyira primitívek a válaszolók. Kit érdekel olyan válasza ebben a téma körben aki szerint a cigi büdös és halált okoz? Annyira nem értem… Meg hogy ha valaki elszív egy doboz cigit egy nap az már hulla. Jaj hagyjuk már… Meg a töltött cigi büdösebb meg csóró dolog meg mit tudjam én mit írnak itt…

Én 5-éve dohányzom. Ebből már három éve "kapa" dohányos töltött cigít szívok és dohány árulok fél/kilóra! Van belőle many rendesen. Jó erős. De már a bolti cigik, dohányok már annyira gyengék mint a tiszta levegő. :) Pedig nem is sajnálnám rá azt az 1000 fornintott. Az csak apró pénz. :P Mégse verem nagy dobra h milyen anyagi hátterem van. Főleg meg nem azzal hogy bolti cigivel villogjak… :) Túl kicsinyes és hamarabb vágnám falhoz mint az ipohnet.

Na de a lényeg hogy itt olyanok a válaszok hogy szakadok a nevetéstől! :D Ez a ciki nem a cigi!



2014. júl. 16. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
43%

:D vicces nagyarc fiúcska lehetsz te :)

de te dolgod, felőlem megdögölhetsz a füstödtől ha az minden vágyad, csak engem kerülj el pláne a füstöd nagy ívben!

Ja és ezt nyugodtan magára veheti az összes bagós is!

Mert én lesz**om ha meg akartok dögölni, de engem hagyjatok tiszta levegőhöz jutni!

thx, bye bye rák

2014. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Na tessék itt van még egy! :D Ilyen emberekkel kell együtt élnünk… Kit érdekel a levegőd? Hamarabb lyukad ki az ózon a kocsik miatt mint a te tüdőd a passzív dohányzás miatt. Mindig maradj az ablak meg intézmények melletti x-méteres karanténban amit nektek fejlesztettek ki hogy ne kelljen a bűzös kárány mentes elhasznált levegődet szívni… :P

Na kb ilyen vagy. Ugye vissza felé már mássabb nem?

2014. júl. 16. 22:45
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Mert idióták, és többnek hiszik magukat!
2014. júl. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
0%

HÜ-LYE-SÉG. Hosszú lesz, mert nem tudok aludni,és ez még jobban felidegelxD

A cigi maga amúgy egggggggyáltalán nem öl meg.

Nem csak a cigi okozza a tüdőrákot, viszont 10 tüdőrákos betegből 9 dohányzik. Emellett számos orvos van, aki telibe hozzádvágja, hogy ne dohányozz,mert káros, aztán kimegy, és rágyújt. Az ORVOS! Miért? Mert az orvos is ember. És az emberek hajlamosak tévképzetekbe menekülni azért, hogy ne ők legyenek a felelősek. Borzalmasak. Van pár fiú,akit nagyon szívesen elküldenék katonának hogy rúgják szét a seggüket és tanuljanak valami tisztességet. Akár a lányokat is,nekik én magam nyitnék tábort, amit így indítanék hogy leborotválom a cukcsi agyonsminkelt fejükről az édibédi mesterfodrásszal összetákolt frizujukat. Mert undorító,hogy bemegyek az általános iskolába, ahol 5. osztályos kis p*csák riszálják magukat. 12 évesek...öcsém..és kimennek bagózni a játszótér mellé órák után. Amikor mindent alájuk tesznek, semmi nagy indokuk nincs, ami elől menekülhetnének ebbe bele,vagy bármi, csak olyan divatos dolog ha nyíltan izomból szívod a cigit 12 éves létedre, és még csak azt se tudod hogy kell letüdőzni..

Nem szólok egy szót se, én is 12 éves kislány voltam mikor először kipróbáltam. De ezek akik alattam vannak, annyira gyökerek,hogy az már fáj. És rájuk nézel, ahogy próbálnak egy birka maszkot magukra erőltetni hogy a társadalom elfogadja őket, pedig a saját "barátaik" átb*sszák őket, mi külső szemlélők meg nézzük..nézzük..

Én meg azt mondom,hogy jó, és rágyújtok.

Emellett szerintem az,aki még életében egyszer nem gyújtott rá,mert a szülei és mások beleerőszakolták hogy ez olyan rossz,hogy ki se próbálhatod, nehogy saját véleményed legyen, az kapja be. Próbáld ki cseszdmeg, szívjál 2-3 slukkot, mondd azt,hogy nagyon sz*r, és utána ezt próbáld megbeszélni másokkal. De hogy ítéled el azt,amit nem ismersz? Primitív bunkók:)

2014. júl. 17. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A 4-est pontosan nem értem, szóval az bunkó aki ki sem próbálja! Vagy mi? Annak nem lehet véleménye, aki nem szívja?


Kérdező, ez egy olyan oldal, ahol a dohányzásról negatívan vélekedő is írhat ebbe a témakörbe, főleg, hogy az egészség kategóriában van (remélem érted ez mit takar). Sőt olyan is akad, aki nem konkrétan a dohányzásra kattint, hanem az 'egészség' témakörre, és itt beleakadhat 1-2 'dohányzás' témakörben lévő kérdésbe akarva akaratlanul. És szíve joga véleményt írni.


Nem mellesleg igaz, hogy a cigi büdös és halált okoz(hat). Ezt a saját bőrömön tapasztaltam, hisz én is szívtam. De nem kelllenézni a dohányosokat, ők is emberek.


A személyes véleményem meg az, hogy kedves kérdező, hogy rettenetes primitív vagy.

"Mégse verem nagy dobra h milyen anyagi hátterem van :P"

De, pont azt tetted.

És pont úgy vélekedtél a dohányzást ne, kedvelő emberekről, ahogy a sok álszent farok lenézi a kultúrált dohányosokat, és osztja az észt.

Ja és az írásod alapján elég nagy pofád van. Kiváncsi lennék mire. (Aanyagi hátteredre?)


Szvsz a cigi egy felesleges függőség. Plusz káros is. De bárki beleeshet abba a csapdába, hogy rászokik. Felőlem azt csinál mindenki, amit akar, nem fogok elítélni egy embert, azért, mert dohányzik.

De a kérdezőhöz hasonló parasztoktól feláll a szőr a hátamon.

2014. júl. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kellett valmi olyan jelegű és tartalmú kérdés amely magnesként vonza a mindenbe bele tudok kötni, de egy fogam válszolókat. :) Csak is azért hogy mutassa az olyanok színvonalát akik nem is dohányosak de itt osszák az észt. Ha már nem tudnak értelmesen válszolni a kérdésre csak offolni és kötekedni a kérdezővel. Ez felesleges és ezen felűl primitív is. Én se írogatok a nőkegészségébe vagy mibe észt oszni hogy tampon vagy betét jobb menstruációhoz ha egyszer nem tapasztaltam és nem értek hozzá. Szóval remélem érted mire fel van a kérdés. :)
2014. júl. 17. 22:21
 7/10 anonim válasza:

- Egyik ismerősöm szerint, aki nem dohányzó és nem mellesleg egy szeszkazán. Úgy nyilatkozott első szál cigije után ami az utolsó is volt, hogy hánynia kellett utána. A végén meg kiderült, előtte azért még megivott 6-7 sört meg némi rövidet (még anno a fiatal szervezetével).


- Egy volt kolléganőm pedig, annyit mondott: a cigi adója, ha rajta múlna, akkor duplájára emelné. Válaszom neki erre: én meg súlyadót vetnék ki rá (mivel, egy zsír koca volt).


Ugyan menjetek már valahová, azzal a nagy egészség centrikus hülyeségetekkel.

Vannak akiknek:

- ugyan olyan vagy rosszabb a foga mint, egy dohányosnak

- Egy fémmegmunkáló szaki, aki sose dohányzott, annak a tüdeje se különb mint egy dohányosé (finom fém pór, csiszoló- köszörű por)

- panel patkány a szigetelő azbeszt miatt is lehet tüdőrákos, egyetlen cigaretta nélkül.


Engem, meg a

- dezodoros izzadság

- emberből párolgó alkohol szag

- lakásban a kutya (iszonyatosan büdös)

taszít vissza.

2014. júl. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

A válasz lényege annyi volt, amit már rajtam kívül más is kifejtett, csak este nehéz jól fogalmazni.

Egyébként a 4. voltam :)

2014. júl. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Itt miért írnak olyanok akik dohányoznak. Dugják fel maguknak és maradjanak csendbe.
2014. júl. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves előző ha zavar el lehet takarodni! Dohányzás kategóriában vagyunk nem mellesleg...
2014. júl. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!