Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem értik meg a dohányos...

Miért nem értik meg a dohányosok hogy egyszer en utálják a füstjüket az emberek? Csodálkoznak hogy mindenhonnan tiltják őket!

Figyelt kérdés

Ne gyertek az alkeszokkal, mindenki ezzel jön, de ha 10 méterre van tőlem egy pálinkát vedelő alak nem is érzem, de ha 10 méterre cigizik tőlem valaki azt nagyon érzem!

A sz.r szagot se szereti senki, miért szeressük a füstöt?

Az a 4000 káros anyagot miért szeressük?

HA mellém ül egy alkesz a buszon nem veszi át a pálinka szagát a ruhám! Ha mellém áll egy dohányos és rágyújt, mehetek haza hajat%ruhát mosni!


Mikor értitek ezt meg végre?

Ha m

anyagot égetnének akkor Ti nem nyavajognátok, hogy büdös a füstje igaz?



2014. júl. 7. 12:40
 1/4 A kérdező kommentje:
egyszerűen* műanyagot*
2014. júl. 7. 12:42
 2/4 anonim ***** válasza:
De, szerintem értik ők. Csak nem értem, mi a bajod? Lassan már sehol sem lehet rágyújtani. Szerinted mit kellene még szigorítani?
2014. júl. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Majd ha a pálinkás alkesz kocsija 10 centire lesz az arcodtól, megérted. Amúgy kérdés jelentve provokáció miatt.
2014. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem provokáció, hanem jogos felvetés. A cigaretta egy olyan káros szenvedély, amely másokra is káros (a környezetre is ráadásul).

Az igaz, hogy attól, hogy mások is h.lyék (pl. alkeszok), ez nem mentesíti a dohányzókat.

De sajnos az alkoholisták másképp károsak a környezetükre, csak ők nem olyan egyértelműen. Vannak agresszív alkeszok, és vannak nyugodtabb típusok, akik hozzád se szólnak.

Sajnos sokszor az alkoholista jelenléte is káros, csakhogy azt nehezebben hevered ki, mint, hogy pár percig füstben ültél. A pszichológiai károk szerintem mindig durvábbak, mert amit mond neked, vagy tesz veled a részeg, azt lehet, hogy hetekig/évekig nem hevered ki. Főleg, ha az illető az apád...

Mondjuk az én szüleim ilyen szempontból rendesek voltak, és mindig kimentek az erkélyre cigizni.

De amúgy én is úgy gondolom, hogy bunkóság másnak a képébe füstölni, és azért, mert elfogadott a társadalomban, egyféle jellemgyengeségre utal. Mert mit hazudjunk...a legtöbb dohányzó stresszoldásra használja a cigit, ők mondták. Nekem is elég stresszem van, pl. molesztált az apám gyerekkoromban évekig (felnőtt koromig), és az anyám meg paranoid skizofrén. Minden indokom meglenne, hogy füstöljek vagy alkoholizáljak, de nem teszem...inkább eljárok pszichológushoz, ha valami bajom van, vagy leülök meditálni.


23/N

2014. júl. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!