Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy 13 eves lanynak 1 slukk...

Egy 13 eves lanynak 1 slukk cigitol lehet baja?

Figyelt kérdés
nem en vagyok az illeto,ne osszatok. a baratnom szeretne kiprobalni a cigit. azt mondta hogy egy slukkot akar csak szivni,hogy lassa milyen. nem akar cigizni,csak kiprobalni. lehet baja? vagy mit fog erezni? feltem..

2014. júl. 17. 20:34
1 2
 11/16 tetkosroli00 válasza:
54%
Egyáltalán ne szívjon semmit! először csak 1 majd 2 aztán szál stb.stb. nem érdemes! egyetek helyette finomakat!
2014. júl. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat! :)


utolso!! meselj meg kerlek:)) kicsit alacsony szinten vagy draga! ;)

2014. júl. 20. 00:42
 13/16 anonim ***** válasza:
1 slukktól hogy lenne baja.. De lehetőleg ha már kipróbálja ne erőset (kék,piros) mert ha letüdőzi rendesen akkor ott fog köhögni. Legalább valami gyengét.
2014. júl. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

meg jo,hogy nem 13 vagyok,bar te biztos jobban tudod. es helyesen irok,csak tudo iphone-on nincs ekezet;) :D


tovabbra is koszi a valaszokat!! sokat segitettetek!:)

2014. júl. 20. 15:26
 15/16 anonim ***** válasza:
41%
Sznob, iPhoneos hülyékkel nem foglalkozok. Remélem megpusztultok mind a ketten tüdőrákban, aki ilyen hülye, megérdemli.
2014. júl. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
76%
Ha elszív egy teljes szálat, akkor sem lehet komolyabb baja max köhögés, fejfájás (esetleg hányinger) de hamar elmúlik. Egy slukktól semmi baja nem lehet. Egyébként várhatna még pár évet, amíg talál magának egy káros szenvedélyt. Nem véletlen, hogy 18 év alatt nem szolgálhatnak ki dohánytermékkel.
2014. nov. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!