Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb dohány?

Figyelt kérdés
én most aranymarlborot szívok és gondolkodom a váltáson.árat is írjatok légyszi

2014. júl. 22. 21:56
 1/10 hektorr7 ***** válasza:
11%
Egyik se jó mindegyiktől rákos lesz az ember hosszútávon
2014. júl. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi ezt nem tudtam !
2014. júl. 23. 13:23
 3/10 hektorr7 ***** válasza:
14%

nekem fél rokonságom tüdőrákban halt meg. A másik fele pedig a dohányzás miatt súlyos Obstruktív tüdőbetegséget kapott.


Te tudod hogy dohányzol e én nem tudlak lebeszélni róla. EZT NEKED KELL ELDÖNTENED. De sok orvos csak úgy hívja a dohányzást hogy lassú öngyilkosság.

2014. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kurt Vonnegut meg úgy hívta a cigizést, hogy elegáns formája az öngyilkosságnak ( mármint ha pall mallt szív az ember ), na és? Nem erre volt kíváncsi a kérdező...

Szerintem a kék pall mall a legjobb. Én régen gold marlbit szívtam, aztán kipróbáltam a kék pall mallt és nagyon jó volt. Utána pár nap múlva elszívtam egy arany marlbit és én meg így: mi ez a sz ar? Aztán még a Camel is egész jó, de nekem Pall Mall meg a Davidoff játszik igazából. Meg néha néha American Spirit.

2014. júl. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én személy szerint aranymarbival kezdtem, aztán erősebbre váltottam, így jött a kék multifilter (980,-), még mindig ezt szívom ha dobozos cigit veszek mert ez jött be leginkább, közben meg sárga camelt töltök ami sztem szintén nagyon finom
2014. júl. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én vagy kék Lucky-t, de inkább fekete Bensont szívok. :)
2016. febr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a golden virginia nem szar. és a sötétkék zware dohányok se. Kivéve a domingóé. De mondjuk nem is kapsz más zware-t Mo.-n, szóval hiába élvezkedek rajta
2017. szept. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De érdekes. :D Most már inkább kék Camelt szívok, de gondolkodok, hogy áttérek a sodrásra Golden Virginiából, illetve a pipára. Egy jó kis arany szüzet mindig kellemes elszívni. :D

6-os voltam

2017. szept. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
45%
Fekete Dunhill cigi
2018. okt. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gitarosficko válasza:
Benson&Hedges, Kék Pall Mall
ápr. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!