Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ciki, ha egy huszonéves férfi...

Ciki, ha egy huszonéves férfi nem dohányzik?

Figyelt kérdés
Sok mindenből kimaradhat emiatt pl. társasági élet, ismerkedés, bulizás terén?
2014. aug. 3. 18:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem! hülyeség hogy emiatt kimaradna bármiből is..
2014. aug. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Ciki?

Ha huszonévesen azt gondolod, hogy ciki, ha nem dohányzol, akkor elég éretlen vagy huszonéves létedre.:)

Egyáltalán nem ciki dohányozni, sőt, nagyon is jó, ha nem dohányzol mind a saját, mind pedig a környezeted számára.

És hogy ez miatt maradtál volna ki bármiből is? Na, ez sem igaz. Attól még lehet társasági életet is élni, ismerkedni és bulizni is, csak mert nem dohányzol. Ha te sok mindenből kimaradtál, akkor az nem az miatt volt, mert cigizel, ezt is elhiheted.:) A saját személyiségedtől függ, hogy te magad milyen ember vagy, hogy szimpatikus vagy mások számára vagy sem.

2014. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Bocs, kimaradt egy szó, szóval egyáltalán nem ciki, ha NEM dohányzol.:)
2014. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
egyáltalán nem ciki és nem is maradsz ki semmiből, én sem cigizek pedig olyanokkal járok el bulizni akik már évek óta mégsem néznek le.
2014. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
nem ciki. a dohányosok eleve igénytelen emberek. az ő társaságukat felesleges keresni. ismerkedni meg nem csak velük lehet. én szóba sem állok dohányosokkal.
2014. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a ciki ha dohányozik...
2014. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%

5ös megmondta a frankót :D

Te milyen frusztrációt vezetsz le rajtunk?


Egy dohányos

2014. aug. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Cikinek nem ciki, de az tény, hogy ezzel kiközösíti magát az ember. Sok mindenből kimarad, különcnek tekintik, stb... Azért emiatt ne szokjál rá, ha már eddig volt tartásod. Én sem dohányzom, harmincas éveimben járok, de egy kezemen megszámolom, hány ilyen van még a környezetemben. Kuriózum találni olyan barátot, szerelmet, szomszédot, kollégát, hogy az ne dohányozzon. Szóval az ember kénytelen elfogadni ezt a jelenséget, pedig a dohányos ember az élet többi területén is hasonlóan működik. Az a "laza vagyok, és nekem semmi nem számít". Messze nem a dohányfüst a legfőbb probléma...


Miért nem dohányzok?

1. Olyan családból származom, ahol lenézendő az ilyesmi.

2. Büdös, nem hogy számba vegyem.

3. Pénzkiadás teljességgel értelmetlen dologra.

2014. aug. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
ciki ??? inkább becsülendő!!
2014. aug. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
a lényeg! ha egy nem cigis lány megcsókol egy cigis srácot akkor nagyjából egy hamutálcát nyal ki, illetve ez fordítva is igaz! ez elég nyomós érv sztem
2014. aug. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!