Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 25 éves férfi vagyok, elég...

Annonymusz kérdése:

25 éves férfi vagyok, elég rég nem volt már hosszan tartó kapcsolatom az utolsó is pár hónapog működött. Kissé már feszélyez ez az űr ami tátong bennem. Pasiként aki huszonéves hol lenne érdemes neten ismerkedni?

Figyelt kérdés

Melyik oldalak lennének a legbegbízhatobbak és a legkomolyabbak ilyen téren?


Akik esetleg tudnak nekem segíteni millió hála mert elég fontos lenne nekem a segítség.


Ádám


2014. aug. 3. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez jó, ugyanígy vagyok vele én is, csak a másik nem képviselőjeként. 25 éves vagyok, nagyon rég volt hosszú és komoly kapcsolatom és a legutolsó is csak 5 hónapig működött. És: "Kissé már feszélyez ez az űr ami tátong bennem."


Én a love.hu-n vagyok fent és a badoo-n, a többit azért nem ajánlom, mert fizetés nélkül nem igen lehet használni a többi oldalt. Ezeknél is lehet fizetni, de ha nem teszed, attól még élvezhető a használatuk.

2014. aug. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!



A love.hu-t a munkatársam is ajánlotta mert Ő ott talált párt magának, igaz a lány kezdeményezett. A badoo-ra már regisztráltam két napja szóval megnézem mi lesz ott.


A randivonalon vagyok fenn lassan fél éve de, semmi, az utolsó kapcsolatomnál a lányt ott találtam meg de ugye az nem működött. Most hogy megint fel mentem rá sajnálattal fogadtam hogy mennyire lement az oldal színvonala. Már-már 110%-ig kitöltött adatlappal meg photoshop nélküli képek feltevése után is olyan leveleket kaptam hogy a hajam téptem. Vagy ellenkezőleg, nem kaptam.


Amiket ajánlottál azokat kiprobálom. Itt a randivonalon amugy fizettem a legmagasabb szinttért, azok is irhatnak akik ""ingyen"" vannak fenn, de még igy se vesznek komolyan attól függetlenül hogy platina a profil vagy hogy is mondják.



Ádám

2014. aug. 4. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:

A randival az valami borzalmas szerintem, mert ha nem fizet az ember, akkor tényleg használhatatlan. És azt mondják, hogy azért lehet azt az oldalt komolyan venni, mert aki komoly kapcsolatot akar, az fizet, de ezt badarságnak tartom.


Remélem valamelyik oldalon sikerrel jársz. :)

2014. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!