Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki adják a cigit nemzeti...

Ki adják a cigit nemzeti dohányboltban 18 év alatt? (2 hét múlva töltöm be)

Figyelt kérdés
Vagy napra pontosan nézik?
2014. aug. 5. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Be lehet próbálkozni, elvben természetesen nem kaphatsz cigit és szerintem nagy valószínűséggel nézik is, mivel nem akarnak büntetést fizetni.
2014. aug. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kiadják, de ha kicsit is gyanúsan fiatalnak nézel ki, akkor elkérik.

Én 27 vagyok, a múltkor mégis elkérték (másik boltba mentem, nem a szokásos helyre)

2014. aug. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Lazább helyeken kiadják. Minap pl bementem fényes nappal a rendőrségtől kb 30 m-re lévő dohányboltba és simán kiszolgáltak, mondjuk kinézek 18-nak.
2014. aug. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 x) ***** válasza:
Ha kinézel 18nak akkor nem fogják elkérni. De ha elkérik akkor is lehet szerencséd ha mondjuk csak rápillant a születési évedre a boltos, de a napot nem nézi. Meg vannak azért debil emberek. Én 24 vagyok, múltkor elkérték a személyimet és kb 2 percig számolgatta a boltos csajszi az életkoromat, aztán beütötte a számológépbe...
2014. aug. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na megvan, beküldtem valakit.
2014. aug. 7. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!