Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen jó mentolos cigi van...

Milyen jó mentolos cigi van ami a legtöbb dohányboltban kapható?

Figyelt kérdés
És amúgy az igaz, hogy az hamarabb okoz impotenciát?
2014. aug. 5. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem, ez csak egy városi legenda, kb olyan szintű baromság, mint, hogy az alkohol mentes sör az eső lépés a guminő felé... a dohányzás mivel sűkíti az ereket, így impotenciát is okozhat, teljesen függetlenül attól, hogy mentolos e az a cigi, vagy nem...


egyébként már nem dohányzom, de a világ legjobb mentolos cigije, a mentolos vouge

2014. aug. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pattintós, vagy "simán" ízesített cigit keresel?

Ha a pattintós is megfelel, a Dunhill-t ajánlom. Régebben láttam Marlboro Blue Frost-ot a legtöbb dohányboltban, azok is jók voltak, viszont mostanában nem igazán találok olyat.


Ha "simán" ízesített kell, akkor a zöld Szofi szerintem jó választás. Nem drága, és finom a füstje.


Vannak hibridek, mint pl. a zöld, pattintós szofi. Alapból mentolos, ha elpattintod, még erősebb, kicsit mű, számomra felismerhetetlen gyümölcsös, talán rágóhoz hasonlítható íze van.

2014. aug. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a mentolos cigiről egy lépéssel le lehet szokni!

Nekem így sikerült: levittem a legkisebb nikotintartalmúra, aztán kezdtem tudatosan nyújtani a két cigi közti időt, végül mentolos erős!!! cukorkával pótoltam minden 3. rágyújtást, 2.-at, aztán mindet :)

Próbáld ki!


Amúgy kérdésedre válaszolva, a cigi alapjáraton csökkenti a teljesítő képességet, ha majd egyszer leteszed, rájössz, mekkora energiákat "fog le" belőled, mintha újjá születnél.

Persze ebbe benne vannak a nemi dolgok is :)

2014. aug. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elottem szolo,megtudhatnam hogy mi a neve annak a nagyon eros mentolos cukornak? erdekelne ;-)
2014. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!