Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Büntettek már meg valakit,...

Büntettek már meg valakit, aki azon a bizonyos "öt méteren belül" dohányzott?

Figyelt kérdés

2014. aug. 6. 17:57
 1/5 x) ***** válasza:
100%
Olyan volt már, hogy valaki a buszmegállóban beszólt, hogy "khmm... 5 métert be kéne tartani." De még csak hallani se hallottam olyanról, akit megbüntettek volna. Mondjuk kisvárosban lakom, itt nem érdekel senkit. Máshol nem tudom, hogy megy ez. A büntetés nem érdekel, de azért én igyekszem betartani az 5 métert, aki nem akarja az ne szívja a füstömet.
2014. aug. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Ismerősömet megbüntették 20 ezerrel, mert a buszmegálló bodegában cigizett. Pont arrafelé jártak a fehér autós g#cik. Pedig pont egyedül volt, így még ártani se ártott senkinek. Ostoba törvény...
2014. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
43%

Életemből 30 évet arra pazaroltam, hogy dohányozzak. Kezdve a 12 forintos Szofi- tól a közelmúlt 380-asig.

Volt hogy egy nap 3 dobozzal is.

Istenem, ha ez a ház ára a kezemben lenne....

Amíg szívtam teljes nyugalommal paraszt módon ott szívtam, ahol épp rám jött. Egoista módon nem gondoltam senkire, mert " húzódjon ő odébb, ha zavarja..."

De ma már az is rettentően bánt, ha csak az eldobott csikk bűzét érzem ázottan. Ha valaki rágyújt mellettem képes vagyok megkérdezni tőle, hogy tudja-e, hogy itt tilos?

És ha jön a flegma válasz, hogy ki büntet meg? Akkor én már volt hogy azt mondtam, hogy: Majd én, ha szolgálatba állítom magam, és az 50000ft lesz önnek. Hatásos volt.

Bár az igazság, hogy soha nem volt közöm semmiféle szolgálathoz.Mostanra már rokkantként, csak a magam egészségét igyekszem önző mód.

Ja, és nem játssza meg senki.

5 éve, hogy nem teszem, és mostanra már annyira zavaró a rothadó bűze, hogy egyszerűen nem értem, hogyan tudtam én ezt magamba erőszakolni.

2014. aug. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Sok köze volt a kérdéshez..
2014. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem dohányzok, soha nem is tettem, de a dohányfüstnél engem sokkal jobban zavar a megnem fürdetett test szaga. Szerintem a szellentést is büntetni kellene 5 méteren belül
2014. aug. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!