Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki dohányzott hónapokig,...

Aki dohányzott hónapokig, évekig, az csak játssza hogy zavarja a dohány füst hirtelen? Érdekes, előtte miért nem panaszkodtak?

Figyelt kérdés

Haverom 1 évig cigizett. Akkor nem zavarta a füst.

Modt leszokott 3 hónapja, és nyavajogni tud, ha valaki rá fújja a füstöt, vagy érzi és zavarja az orrát...

Mit szórakozik? 1 évig miért nem zavarta?

Ugye csak játsszák az eszüket a volt dohányosok?



2014. jan. 8. 11:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Jó kérdés. Szerintem is csak teszik az eszüket. Sok ilyen van.
2014. jan. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Azért az más, ha szívod, meg ha feléd fújják :D
2014. jan. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Ez szerintem inkább annyiban irritáló, hogy csábít az újra rágyújtásra.

S ha valaki évekig rabja volt valaminek, amiről kőkemény erőfeszítéssel leszokott, az bizony bosszankodik, ha újra orra alá nyomják az egykor letehetetlen cigi füstjét.

2014. jan. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem játsszák az eszüket, ha valaki tényleg leszokott, ugyanúgy zavarhatja, mintha soha nem dohányzott volna.

Én dohányzom, de nem szeretek a saját füstömben sem ülni, zárt helyiségben nem szeretek cigizni. A másik meg, hogy én sem szeretem ha rám fújják a füstöt, elég nagy bunkóság, én sem teszem.

2014. jan. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Én is évekig dohányoztam, de mióta leszoktam, engem is zavar a füst, mondjuk én akkor sem szerettem a lakásban a cigiszagot.

Az a helyzet, hogy aki leszokik, újra rendesen fogja érezni a szagokat, illatokat, és ezért lehet zavaró.

Úgyhogy nem, nem játszák az eszüket.

2014. jan. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Én 5 évig dohányoztam, 35 éve leszoktam, de ha valaki 50 m-es körzetben rágyújt, köhögörohamot kapok. NEM játszom, sok esetben elöször kezdek fuldokolni, anélkül, hogy tudnám., hogy valaki dohányzik valahol. Ha utána elkezdem keresni, hogy van-e valaki, akkor megtalálom valahol.
2014. jan. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehet, de az is lehet hogy tényleg zavarja és elszokott tőle.
2014. jan. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

aki leszokott, az tényleg érzékenyebb lesz rá, ha nem szívja akkor zavarja más bűze (amíg cigiztem, engem sem zavart a szagom, most már messziről érzem), szóval nem "csak játsszák az eszüket", hanem tényleg zavaró. Egyébként sok dohányost is zavarja más füstje, mert nem ugyanazt a szagot/ízt érzed ha a cigiből jövő füstöt érzed vagy ha a szűrőn keresztül érzed.

A hülyék most úgyis le fognak pontozni, mert nem olyat írtam amivel meg lennének elégedve, de úgy gondolom, hogy a kérdésre választ adtam. :)

2014. jan. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen aki leszokott, azt biztos tényleg zavarja a cigaretta füst. Én megértem. A párom leszokott, 3 hónapja, és azt várja el, hogy én is szokjak le. Mert Ő most olyan különleges embernek érzi magát. De azt nem veszi figyelembe, hogy ő 20 évet dohányzott, én meg csak 3 éve......
2014. jan. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mert le akart szokni talán mert nem egészséges, és nem akarja a te füstödet szívni.
2014. jan. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!